Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 53

Wątek: e32 za 162 000zł

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    489
    BMW
    745 e65
    Skąd
    janów lub
    162tyś za e32 to czysty kretynizm a wszyscy co piszą że gdyby mieli to by kupili to zapewne z takim myśleniem nigdy mieć nie będą ,ludzie po co wam wersja pancerna , obawiacie się kogoś ,chcecie mieć pojazd pancerny kupcie SKOTA za 15tyś i taką e32 rozjedzie jak zgnitego kartofla .hehehe zamiast f01 woleli by e32 ,litości

  2. #32
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,289
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez jędrek Zobacz posta
    hehehe zamiast f01 woleli by e32 ,litości
    Jeździć a mieć to całkiem dwie różne sprawy. Pancerna może i zbędny luksus ,ale np taki fest zadbany HL był by spełnieniem moich marzeń. F01 jest dużo niżej na tej liście (nawet nie wiem czy na niej się znajduje) ...dużo wyżej na tej liście jest białe,kombi m5 F10

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dawid7er
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    684
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Bełchatów
    Blog
    5
    eh, szkoda gadać.... f01 nie jeździłem, ale użytkowałem jakiś czas a8 D3 z 2009r i dla mnie to auto nie ma żadnego charakteru i żaden to dla mnie rarytas, ot zwykły ale luksusowy dupowóz który dla mnie nigdy nie będzie obiektem westchnień takich jak e32 w wypasionej wersji
    Ostatnio edytowane przez Dawid7er ; 25-01-2012 o 19:25

  4. #34
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    254
    BMW
    E38 740i + Porsche Cayenne 4.5
    Skąd
    Cheіmno
    Cytat Zamieszczone przez jędrek Zobacz posta
    162tyś za e32 to czysty kretynizm a wszyscy co piszą że gdyby mieli to by kupili to zapewne z takim myśleniem nigdy mieć nie będą ,ludzie po co wam wersja pancerna , obawiacie się kogoś ,chcecie mieć pojazd pancerny kupcie SKOTA za 15tyś i taką e32 rozjedzie jak zgnitego kartofla .hehehe zamiast f01 woleli by e32 ,litości
    w końcu ktoś, kto pisze prawdę. popieram. Znajdźcie E23 z takim przebiegiem i w tak zadbane to bym się zastanowił... Ale E32 ? Żaden rarytas, tym bardziej za grubo ponad 100.000 zł

  5. #35
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,289
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Przemol,każdy ma inne myślenie.Ja np nie miałem e38 i nigdy bym nie chciał mieć...a przed FL to już wogóle

  6. #36
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    Cytat Zamieszczone przez jędrek Zobacz posta
    hehehe zamiast f01 woleli by e32 ,litości
    nie podoba się to się nie odzywaj.Nikt Ci nie pisze że wybrałeś e65 co dla wielu ludzi np. też jest śmieszne i dziwne inikt Ci nie napisze że to kretynizm ale pewnie masz klapki na oczach i nie pojmiesz tego co koledzy chca ci przekazać.Wiele ludzi stąd do tematu starszych aut podchodzi inaczej niż Ci się wydaje i mając pieniądze za które mógłbyś kupić to swoje f01 czy "inne coś" z głowy zapełniło by kilka kartek autami które są starsze,ładniejsze,lepiej wykonane i pewnie których nawet na oczy nie widziałeś.Ale ludzie twojego pokroju po prostu tego nie ogarną "umysłem".

  7. #37
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    489
    BMW
    745 e65
    Skąd
    janów lub
    Maciek;piszesz takie bzdury aż Cię szkoda , e65 kupiłem bo mi się spodobała a chodzą w rozsądnej cenie na f01 myśle że stać mnie na nie jedną tylko przepłacac za osobówkę jest głupotą ,i gdybym miał naprawde obsesję na punkcie klasyków to napewno nie e32 , człowieku tych aut juz w h.j stoi na złomowiskach

  8. #38
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Jędrek z całym szacunkiem - ale że TY nie kupiłbys czegoś ( w tym przypadku e32) nie znaczy że inni nie mogą prawda??
    więc po co komus zarzucasz że piszą że by kupili za taka czy inną kwotę??
    Skoro im się podoba niech zapłacą i 200 tys zł - ich kasa ich wola
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  9. #39
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,260
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez jędrek Zobacz posta
    Maciek;piszesz takie bzdury aż Cię szkoda , e65 kupiłem bo mi się spodobała a chodzą w rozsądnej cenie na f01 myśle że stać mnie na nie jedną tylko przepłacac za osobówkę jest głupotą ,i gdybym miał naprawde obsesję na punkcie klasyków to napewno nie e32 , człowieku tych aut juz w h.j stoi na złomowiskach
    Właśnie udowodniłeś, że nie wiesz o czym mówi Maciek ;)


    Dla przypomnienia - temat brzmi:

    e32 za 162 000zł


    Zamiast obrzucać się piaskiem, proszę Was wszystkich o dyskusję związaną z tematem.

  10. #40
    Zaawansowany Użytkownik Awatar dOOm_PL
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    455
    BMW
    740iA individual;) / e36 Coupe
    Skąd
    Przemyśl
    Na pewno ta e32 to nie jest dla kogoś kto nawet ma dobrze prosperujacą firme i trochę pieniedzy.
    To jest dla kogoś kogo będzie stać na F01 e66 m5 m3 a na koniec sobie kupi e32 bo w garażu ma jeszcze miejsce, takim kiedyś jeździł i mu się podoba-taka jest prawda.
    Ja osobiście gdybym mial duuuuzo pieniedzy to na pewno rozważył bym zamysł kupna tej e32 chociażby dlatego ze za 15 lat ona będzie warta tyle samo a f01 no cóż- w cenie mojej e38 dzisiaj.
    Przyznam, że na 100% gdybym mial te 200 000 i wybór miedzy f01 a e32 to wolal bym f01(jezeli byłaby za tyle). Ale ta oferta na pewno nie jest skierowana do takich ludzi jak ja czy wy;) I nie chcę tu nikomu ubliżyć...
    Są gusta i gusciki. Mi podoba się e32 tylko koniecznie CZARNA:)
    Ostatnio edytowane przez dOOm_PL ; 25-01-2012 o 20:23
    Jade wolno ale ciagle przed toba:)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •