Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: [e65] prośba o wstępną ocenę

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    63
    BMW
    ex 38, może e65?
    Skąd
    breslau

    [e65] prośba o wstępną ocenę

    Witam, jako że 10miesięcy temu sprzedałem moją e38, zastanawiam się nad spełnieniem następnego marzenia jakim jest e65:) Prosiłbym o wstępną ocenę zdjęć z tego ogłoszenia http://otomoto.pl/bmw-735-max-opcja-...C20530990.html i jakiś informacji na temat szczegółów dodatków które posiada a co mogłaby posiadać, ponieważ tak bardzo nie orientuję się jeżeli chodzi o e65. Z tego co się dowiedziałem motor 3,5 jest dobrym rozwiązaniem? Chciałem się także dowiedzieć jakie są realne szanse na kupienie dobrego technicznie e65 za kwotę ok. 45tys.? pozdrawiam wszystkich:)

  2. #2
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    PLUSY:
    - kolor
    - białe kierunkowskazy
    - ładne drewno w połysku w środku
    - 4 pokretła od klimy na środkowym panelu
    - ładny kolor tapicerki w połaczeniu z kolorem nadwozia ale jednak kłopotliwszy w utrzymaniu niz czarna skóra
    - wentylacja siedzisk




    MINUSY:
    - motor - 3,5 wg mnie za słaby do takiego gabarytowo sporego auta - lepiej rozgladnąć sie za 4,5l jednostka
    - brak masaży w fotelach
    - czerwone autko na BC - oznacza niewymienione podzespoły w odpowiednim czasie bądz awarie któregos podzespołu
    - felgi - najpiekniejsze nie są ale to kwestia odkrecenia kół i przekładki

    - rocznik 2002 przed upgrade elektroniki


    OCENA KOŃCOWA :

    Autko prezentuje się ładnie ale rocznik 2002 i silnik (3,5) wg mnie to minusy - pewnie że nei wielkie ale dla mnei owszem sa
    Jednak liczy się stan techniczny pojazdu a nie jego kolor czy silnik bo może akurat takiego szukasz
    oceniam autko w skali od 1 do 10 na 5

    PS szkoda że nie mówiłes wczesniej bo dzis byłem we Wrocławiu i bym ci to cudo obejrzał dokładniej
    Ostatnio edytowane przez ADASIO ; 23-01-2012 o 17:15
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  3. #3
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    + jest taki że auto jest z Wrocławia, można podjechać do ASO czy do jakiegoś warsztatu specjalizującego się w BMW i dokładnie ją obejrzeć i zobaczyć czy jest warta 45tyś.

    - jest taki, że jest z przed marca 2003, kiedy to był lift elektroniki.

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    63
    BMW
    ex 38, może e65?
    Skąd
    breslau
    dzięki za skrupulatną i obiektywną odpowiedź, no więc wolałbym 745 bo z opinii same plusy a spalanie to inna kwestia. ADASIO a jak myślisz czy 45tys to kwota która wystarczy na zakup dobrego egzemplarza? może widziałeś coś na jakiejś stronie? wolałbym się sugerować opiniami właśnie osób które posiadają takowe modele... Wiem z doświadczenia że popełniłem dużo błędów przy zakupie e38 bez wystarczającej wiedzy i dlatego po roku zaczęła się sypać (np. skrzynia). Więc jeśli by ktoś coś widział odpowiedniego to proszę o linki, sam jak coś znajde także wkleje. pozdrawiam

  5. #5
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    HMMM cóż e65 mozna kupic i za 25 tys zł ( allegro ma takie rodzynki) ale niestety te auta to trupy, z wieloma usterkami o ile nie widocznymi tak od razu to wyjda na 100% przy niewielkim odstepie czasu

    Kwota 45-50 tys zł za poczatkowe roczniki 2001-2002 jest wg mnie realna i mozliwa do zrealizowania

    jednak poszukał bym auta z lat od marca 2003 wzwyz ( po upgrade elektroniki) w cenach od powiedzmy 55 do 65 tys zł
    - wiem, wiem powiesz ale stary to ponad 10 czy 20 tys więcej niz planuje przeznaczyc na zakup auta :(
    OK rozumiem ale zawsze kupujac auto z tzw 2 reki ( a czasem i z 4 itd) zawsze jest coś do zrobienia a jak trafi sie usterka niezdiagnozowana przy zakupie koszta moga byc spore
    poza płynami,olejami,filtrami itd moze dojść zakup klocków,tarcz,skrzynia może niedomagac ,problemy z elektroniką, itd itp

    Dlatego wg mnie warto dobrze i spokojnie obejrzeć auto pojechac z komputerem,inpa jechac do ASO bmw odżałowac te pare stów na konkretne badanie i wtedy wiemy na 95% co i jak, nie na 100% bo nikt wrózka nie jest ani jasnowidzem i zawsze cos przeoczymy.
    Polecam Ci zatem zakupy auta po 2003r z silnikami 4,5l w wiedełkach cenowych od 50 do powiedzmy 65 tys zł

    Mysle że jasno i klarownie powiedziałem jakie jest MOJE zdanie, a nie każdy musie miec i ma zapewne takie samo :)
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    63
    BMW
    ex 38, może e65?
    Skąd
    breslau
    No i o taką odpowiedź mi chodziło, w sumie na upartego z 5dych bym także mógł wydać aczkolwiek nie spieszy mi się i jeśli przeciągne to odrobinę nie będzie problemu... Więc będę poszukiwał... Kolega ma 745 z gazem doinwestowaną ale muszę sprawdzić który rok. Sam bardzo się boje o skrzynie bo wiem jakie później są koszta...

  7. #7
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Co do gazu w e65 podpytaj Sebka np bo on to ma u siebie, lata chyba na PRINSIE ale o szczegóły pytaj jego
    Ja u siebie nie mam LPG i nie jestem jego zwolennikiem wiec nie wypowiem się w tej materii.
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    63
    BMW
    ex 38, może e65?
    Skąd
    breslau
    a Twoje auto ile pali? opinia użytkownika nie kogoś kto "czytał":) ciekawy jestem ile by wciągała benzyny u mnie... małe miasto bez świateł, jeżdżę spokojnie, jak myślisz?

  9. #9
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Moje pali - yyy ile wleje nie wypluwa hahahaha

    ja mieszkam w mieścinie 6 tys mieszkańców więc korków nie mam itd więc w trasie trzeba liczyc koło 12-13 a w mieście typu Katowice,Kraków przy korkach jezdzie 1-2-3-1 itd koło 16-18 no siły nie ma, te auta fantastycznie sprawuja sie na autobahn z prędkościami 130-160 coś wspaniałego - ja mam ten komfort że nie mam miasta,korków scisku itd do centrum Warszawy i mieszkania tam kupił bym sobie seicento ale to juz moje zdanie na ten temat
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  10. #10
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    We Wrocławiu e65 735i bierze 16-17L , e65 745i bierze 16-18L.
    Koniec kropka.
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •