Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Dziwny świst spod auta

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar sebuc
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    45
    BMW
    e38 740d
    Skąd
    Tarnowskie Góry

    Dziwny świst spod auta

    Siemanko;D Odpaliłem przed chwila autko i usłyszałem dziwny świst dobiegający spod autka zgasiłem je i po przekręceniu stacyjki na 2 pozycje znowu ten sam świst myślałem ze to nawiew wiec wyłączyłem całkowicie ale dalej to samo potem chciałem odpalić z powrotem i tu psikus akumulator padnięty;// na szczęście sąsiad okazał się pomocny i któryś raz z kolei użyczył mi prądu auto odpaliło po chwili podpowiedział mi ze to może być pompa paliwa ale czy na pozycji 2 ssie paliwo? chyba ze webasto ale nie było słychać jak pracuje tylko ten świst;/// dodam też ze aku mi już pada któryś raz wzmacniacz mam podpięty na pewno dobrze wyłącza się 60 sek po wyłączeniu radia z reszta problem z siadającym akumulatorem pojawiał się już zanim miałem wzmacniacz..czego to może być wina?

    Przepraszam ze łącze te tematy ale wydaje mi się ze to może mieć coś wspólnego bo zaraz po zgaszeniu i chwili świszczenia ok minuty- aku padł;/

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    A aku masz nowy czy już dobrze po wojsku:D...?
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar sebuc
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    45
    BMW
    e38 740d
    Skąd
    Tarnowskie Góry
    aku pewnie do wymiany..nie pytałem sprzedawcy ile ma..wiec na pewno ma 2 latka. a co z ładowaniem ile powinno wynosić jak wszystko na maksa? sąsiad powiedział ze za słabe jak na diesla ale nie wiem czy go słuchać bo przecież warto słuchać kolegów siedzących w bmw a nie w audi jak się ma bmw;D
    Ostatnio edytowane przez sebuc ; 22-01-2012 o 22:14

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Bmw_740D
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    316
    BMW
    E38 750i było 740D
    Skąd
    Góra Kalwaria k. Warszawy
    Blog
    1
    Jeśli chodzi o pompe paliwa to myśle że odpada, ponieważ określiłeś ten dzwiek jako "świst" owszem w 7er jest pompa paliwa pod samochodem tzw. progowa, stawiał bym bardziej na webasto, mogło sie uruchomic, ale niewiem, to sa tylko moje przypuszczenia :)

  5. #5
    Początkujący Użytkownik Awatar sebuc
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    45
    BMW
    e38 740d
    Skąd
    Tarnowskie Góry
    wcześniej webasto tak nie świszczało chyba ze się zapowietrzyło albo gdzieś się coś przytkało najdziwniejsze jest to ze kiedy świszczy to webasto nie chodzi..nawiew też nie.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Bmw_740D
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    316
    BMW
    E38 750i było 740D
    Skąd
    Góra Kalwaria k. Warszawy
    Blog
    1
    Spróbuj "zajrzeć pod samochód" i przysluchac sie skad dokladnie to swista :)

  7. #7
    Początkujący Użytkownik Awatar sebuc
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    45
    BMW
    e38 740d
    Skąd
    Tarnowskie Góry
    problem rozwiązany;) wymieniłem aku i rozrusznik napierdziela jak czikłeczento na max obrotach;D a co do świstu niski poziom paliwa= zapowietrzona pompa= świst. rozwiązanie wiadomo dolaliśmy paliwka odpowietrzyliśmy pompę i hula;)
    Ostatnio edytowane przez sebuc ; 25-01-2012 o 13:31 Powód: poi problemie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •