Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 78

Wątek: zatrzasnełem kluczyk

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar SIWEK30283
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    273
    BMW
    e38 740i
    Skąd
    Wrocław

    zatrzasnełem kluczyk

    Panowie ratujcie kłopot jak cholera zatrzasnełem kluczyk (jeden jedyny) w bagarianie nie mam nawet tunelu na narty będzie lipa dostać się co ciekawe wytłukłem tylny trujkącik od kierowcy są podpięte do niego kable lecz drzwi nie otwierają się od środka , centralny nie otwiera auta ani bagarian z guzika w środku się nie otwiera jak się dostać do bagażnika?

  2. #2
    Banned
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    298
    BMW
    e4444
    Skąd
    z d
    jest tylko jedna opcja, ale napisałem na pw.

  3. #3
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Współczuję Ci, ale umieszczaj swoje pytania w odpowiednich działach. Nie podpinaj pytań do wątków, które z Twoim problemem nie mają nic wspólnego.
    Wydzieliłem post do nowego tematu.

    A co do Twojego problemu. Zupełnie niepotrzebnie wybiłeś szybę !!! Mam nadzieję, że ktoś z Wrocławia, kto był świadkiem jak w Sulejowie otworzyliśmy z Easym w 2 minuty bagażnik Wiesława w identycznej (lub nawet gorszej) sytuacji, odezwie się do Ciebie i pomoże.

    Nie będę opisywał tego na otwartym forum. Temat wówczas powinien nosić tytuł "Jak błyskawicznie okraść bagażnik e38" :(
    Gra muzyka

  4. #4
    Banned
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    298
    BMW
    e4444
    Skąd
    z d
    Wojtek nie przesadzaj 2 minuty?? robiłem to 2 razy, za drugim razem mając wprawe i tak poszło około 5 min. Czy 2 minuty to poziom pro?? ;)

  5. #5
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Cytat Zamieszczone przez mandrax1 Zobacz posta
    Wojtek nie przesadzaj 2 minuty??
    Są świadkowie (ok. 30 osób) ;D Bez wiertarki !!!
    Gra muzyka

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar SIWEK30283
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    273
    BMW
    e38 740i
    Skąd
    Wrocław
    Przepraszam że tak się wciełem ale bardzo chce podziękować za szybką pomoc i za to że 500zł zostaje w kieszeni (tyle Wrocław krzyczy za otwarcie bagariana w e38)

  7. #7
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    To zaczne sie ogłaszać za 250zł we Wrocku :D :D
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  8. #8
    Vip Vip Awatar ArekLand
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    747
    BMW
    E38 2.8i "Zender"
    Skąd
    Leszno
    Ja też kiedyś będąc na grzybach zostawiłem kluczyk w bagażniku i trach.... - wówczas pognałem po zapasowy do domu, ale w razie następnej takiej sytuacji prosiłbym bardzo o poradę na PW jak mam otworzyć - ponieważ okazało się, że kluczyk, który mam - nie pasuje do zamka w bagażniku i Tu jest mój problem. Dlatego zwracam się z prośbą o poradę na PW jak będąc gdzieś daleko od domu mam sobie poradzić ?

    a pech chciał że Sulejowie nie byłem na zlocie szkoda - a przydałoby się heheheh za to Ślesin już 2 razy zaliczyłem.
    Ostatnio edytowane przez ArekLand ; 23-01-2012 o 20:05

  9. #9
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Cytat Zamieszczone przez ArekLand Zobacz posta
    a pech chciał że Sulejowie nie byłem na zlocie szkoda - a przydałoby się heheheh za to Ślesin już 2 razy zaliczyłem.
    No to jak Wiesław przybędzie na VII Zlot to może zrobię zamknięty pokaz (powtórkę) otwierania klapy w 2 minuty ;D
    Gra muzyka

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar SIWEK30283
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    273
    BMW
    e38 740i
    Skąd
    Wrocław
    Ja robiłem to po raz pierwszy i zajeło mi z zegarkiem w ręku 11 min jest to realne w 2 min jak się wie co i jak.
    Dziękuje

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •