Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Co to za część i do czego służy? M73B54

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK

    Co to za część i do czego służy? M73B54

    Wybaczcie lakoniczność, zawsze zapominam o to zapytać :)


  2. #2
    Banned
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    298
    BMW
    e4444
    Skąd
    z d
    jak dobrze kojarze to tam pływa płyn chłodniczy. Też mnie to ciekawiło jak pakowałem ten silnik do e34, tam jest czujnik taki jak w chłodnicy, przekazuje temperature gdzieś nie wiem gdzie.

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    płyn chłodniczy w dolocie do silnika?????????????????????

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mati-e28
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    387
    BMW
    740i 99r. 320d 00r.
    Skąd
    Malbork.pl `s-Hertogenbosch.nl
    tu chodzi o emisje spalin... podczas gdy silnik zimny jest pompa ukryta pod zderzakiem dmucha powietrze do kolektora wydechowego co sprzyja dopalaniu sie nadmiaru benzyny w zimnym katalizatorze... ta pompa chodzi przez min do dwóch do puki nie rozgrzeją się sondy... ten gumowy króciec to pobór powietrza tejże pompy.. w skrócie mówi się na ten system odkurzacz :D

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Aha :D dlatego u mnie jest zapadniety do środka u mnie te| wezyk jest mega sparcialy i zachowuje się jak plastelina więc pewnie dlatego :D ten "odkurzacz" jest teraz równolegle w temacie poprawy osiagow m60b40 i mam pytanie, czy jeśli ktoś nie ma katalizatorow i mu to do niczego nie potrzebne można na przykład odłączyć ta pompe aby odciążyć alternator?

  6. #6
    Początkujący Użytkownik Awatar Jacques
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    8
    BMW
    BMW 750i 11/1998 FL
    Skąd
    Chodzież
    Witam, sory ze odgrzewam ponad 2 letniego kotleta ale mnie tez ciekawi co jesli nie mamy katalizatora ? Albo to inaczej podlaczyc i uzyc jako kompresor :DD - to oczywiscie zart...
    Cytat Zamieszczone przez Michal750 Zobacz posta
    Aha :D dlatego u mnie jest zapadniety do środka u mnie te| wezyk jest mega sparcialy i zachowuje się jak plastelina więc pewnie dlatego :D ten "odkurzacz" jest teraz równolegle w temacie poprawy osiagow m60b40 i mam pytanie, czy jeśli ktoś nie ma katalizatorow i mu to do niczego nie potrzebne można na przykład odłączyć ta pompe aby odciążyć alternator?

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Ja to calkiem wywalilem ostatnio :P Czy skroci to zywotnosc katalizatorow czy tylko naszej planety?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •