to że teraz służby nas "podglądają" to jest oczywiste i wszyscy o tym wiedzą. Ale nie wyobrażam sobie cenzury w internecie bo wprowadzenie ACTA właśnie to będzie oznaczało
to że teraz służby nas "podglądają" to jest oczywiste i wszyscy o tym wiedzą. Ale nie wyobrażam sobie cenzury w internecie bo wprowadzenie ACTA właśnie to będzie oznaczało
moja była 7er: http://7er.pl/showthread.php/10628-Witam-wszystkich