-
Zaawansowany Użytkownik
Sraja sie wszyscy z ta ACTA... Czy wy wszyscy myslicie, ze teraz nikt nas nie kontroluje? Ze wywiady nie potrafia namierzyc teraz kazdego kto zostawil jakikolwiek chociazby slad w sieci? Wystarczy napisac jedno zdanie na byle jakim forum i juz beda wiedzieli gdzie mieszkasz i kiedy to pisales... Caly ten zamet wywolali zlodzieje, ktorym zabralo sie latwy zysk z dzialalnosci takich stron jak Megaupload. Mam teraz plakac, ze tym zlodziejom konfiskuje sie samochody i zabiera luksusowe rezydencje? Zlodzieje wmawiaja wszystkim, ze teraz bedzie koniec wolnosci slowa w internecie... Ze bedzie kontrola sluzb specjalnych nad zwyklym czlowiekiem. A teraz nie ma takiej kontroli? Nawet wyjsc do sklepu po bulki nie mozna bez pewnosci, ze ktos na kamerce miejskiej nie sledzi twojego kazdego kroku. Myslicie, ze jak placzisz karta kredytowa w sklepie to jestes anonimowy? O jakiej wolnosci slowa my mowimy? Nawet tutaj na tym forum takowej nie ma... Wystarczy napisac cos niezgodnego z widzimisie jakiegos moderatora i juz wasze zdanie jest zgrabnie wykreslane... Zlodzieje-hakarzy z takich stron jak Megaupload wycieraja sobie gebe takimi frazesami jak "wolnosc"... Tu chodzi o wielka kase... Jak tym cwaniakom co nie podoba sie ACTA tak bardzop zalezy na wolnosci slowa i prawach obywatela to zapraszam ich do Chin... Tam beda mogli sie wykazac determinacja w obronie mas. Koniec... Skonczylem...
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum