Co do tego to tak do końca nie jestem przekonany bo gdyby było tak rzeczywiście to rząd głośno by o tym mówił żeby właśnie taki kaganiec założyć a tym czasem dementują pogłoski o tym, że niby to atak hakerów.
Co do tego to tak do końca nie jestem przekonany bo gdyby było tak rzeczywiście to rząd głośno by o tym mówił żeby właśnie taki kaganiec założyć a tym czasem dementują pogłoski o tym, że niby to atak hakerów.
7er