Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: uwaga nowa sztuczka złodziei

  1. #1
    Vip Vip Awatar szczurek
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    1,336
    BMW
    e38 740d e39 525d e65 745i pędzlem malowana m5 sznicer gangsta stajl
    Skąd
    wrocek city

    uwaga nowa sztuczka złodziei

    !!! OSTRZEŻENIE !!!! - do posiadaczy aut

    powtórzenie otrzymanego emaila:

    W ostatni Weekend w Piątkowy wieczór zaparkowaliśmy na publicznym parkingu. Jak wyjeżdżaliśmy z parkingu to zauważyłem naklejkę na tylnej szybie.
    Na szczęście kolega powiedział mi żeby się nie zatrzymywać bo ktoś może czekać aż ja wysiądę z samochodu Po dojechaniu do domu zdjąłem kartkę, która była zwykłym rachunkiem za paliwo.
    Po jakimś czasie otrzymałem tego maila OSTRZEŻENIE OD POLICJI DOTYCZY KOBIET I MĘŻCZYZN UWAŻAJCIE NA PAPIERY PRZYKLEJONE
    DO TYLNEJ SZYBY AUTA TO NOWY SPOSÓB NA KRADZIEŻ SAMOCHODU (TO NIE JEST ŻART) O co więc chodzi ??? Parkujesz przodem. Wracasz do samochodu, odpalasz zaczynasz cofać aby wyjechać z miejsca parkingowego, oglądasz się do tyłu i widzisz kartkę na szybie przesłaniającą widok. Zatrzymujesz się i wysiadasz, żeby ją usunąć. Gdy zbliżasz się do tyłu samochodu złodziej wyskakuje znikąd, wsiada do auta i odjeżdża praktycznie cię potrącając. Dodatkowo moje panie założę się że wasze torebki są w samochodzie
    i odjeżdżają razem z samochodem A więc tracicie samochód, pieniądze, dokumenty z adresem domowym no i pewnie klucze do domu. Tak więc wasz dom i osobowość są zagrożone. Parkując tyłem wyjeżdżasz do przodu nie zerkając na tylną szybę. TO JEST NOWY SPOSÓB ZŁODZIEI Jeśli zobaczycie kartkę na tylnej szybie cofając na parkingu NIE zatrzymujcie się, zdejmijcie ją po powrocie do domu. Prześlijcie tę wiadomość znajomym i rodzinie zwłaszcza kobietom - kobieca torebka zawiera wiele osobistych informacji
    i dokumentów a nie chcielibyście żeby wpadło to w niepowołane ręce. PROSZĘ Powiadomcie swoich znajomych"
    codziennie rano budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem :P

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    45
    BMW
    E38 740D & Nissan Skyline R33 Drift Spec
    Skąd
    Wrocław
    Albo jak zobaczysz taka kartke to wal w zeby tego najblizej auta!

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Rzeczywiście to nowy pomysł tych ... . Ja właśnie dlatego mam taki odruch, że nawet jak wysiadam na chwilę to kluczyki nigdy nie zostają w stacyjce.
    Ostatnio edytowane przez WojtekD ; 22-01-2012 o 12:41
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar dorka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,106
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    KATOWICE
    NO cóż dziwny sposób ,widocznie jednak łapie się jakiś gorliwy kierowca :D.Ja przy tak dużej tylniej szybie nie zauważyłabym takiej małej karteczki :D
    Nanosekunda: czas jaki upływa między zmianą światła na zielone, a wściekłym zatrąbieniem na ciebie przez kierowcę z tyłu.


  5. #5
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Podobny sposób jest z gałęziami na środku drogi itp. idziesz odrzucić przedmiot a autko zostaje w tym czasie samo.. Zawsze powtarzam żonie, jak będzie taka sytuacja to najlepiej próbować ominąć to coś a jak się nie da to jak najszybciej zawrócić a w tym czasie zaryglować drzwi. Niestety coraz częściej zdarzają się jakieś napady, uprowadzenia, kradzieże..

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    albo butelka plasikowa wsadzona pomiedzy kolo a nadkole

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •