Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 74

Wątek: przyciemnianie szyb...

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    Sobol: nie wiem jak kiedys, ale teraz brak gasnicy to 50zl max :) lekko zawyzyli ten mandat

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phdream
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    764
    BMW
    E38 740i 6M
    Skąd
    Olsztyn
    no wlasnie,apropo gasnicy!gdzie oryginalnie powinna byc przymocowana??

  3. #23
    7ka
    Gość
    gasnica-pod fotelem kierowcy...

    a jesli chodzi o szyby...jesli tylnia musi byc zdejmowana to temat odpuszczam... zalezy mi na jak najmniejsza ingerencje w tego typu rzeczy...

    przyjade kiedys do wawy... to mam nadzieje ze razem z Anatolkiem cos wymyslimy ;)

  4. #24
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    Jeśli chcialbys krzychu przyciemniac folią to u nas w mławie są goście którzy robią to naprawdę perfekcyjnie

  5. #25
    7ka
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez wiku
    Jeśli chcialbys krzychu przyciemniac folią to u nas w mławie są goście którzy robią to naprawdę perfekcyjnie
    dziekuje,przemysle temat jak bede w polsce,narazie zbieram cenne info na temat :)

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice
    Cytat Zamieszczone przez maniakowy
    Sobol: nie wiem jak kiedys, ale teraz brak gasnicy to 50zl max :) lekko zawyzyli ten mandat
    ja dostalem 100 :shock:

  7. #27
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    7ka: ale tylnej szyby się nie wyciąga... tylko boczne w drzwiach..

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    293
    BMW
    F07 530D
    Skąd
    Bytom
    Ja osobiście bym nic nie przyciemniał. Raz, że zawsze to jakiś powód do tłumaczenia podczas kontroli i przeglądu (czyli problem), dwa co dla mnie najważniejsze jak bym miał przyciemniać to wszystkie, a że u nas w Polsce są takie przepisy, a nie inne to z całym szacunkiem dla tych co taki wariant mają, ale przyciemnianie samych tylnych szyb kojarzy mi się z samochodami kombi, vanami i za cholere nie pasuje do limuzyn (no może oprócz coupe). Poprę to jeszcze jednym argumentem, a mianowicie takim, że jak przychodzi szaruga i jesienno zimowe wieczory, to jazda i cofanie z takimi szybkami staje się czasem mało komfortowa. takie jest moje zdanie, ale każdy robi oczywiście co chce, pozdrawiam

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice
    Cytat Zamieszczone przez raf_jez
    Ja osobiście bym nic nie przyciemniał. Raz, że zawsze to jakiś powód do tłumaczenia podczas kontroli i przeglądu (czyli problem), dwa co dla mnie najważniejsze jak bym miał przyciemniać to wszystkie, a że u nas w Polsce są takie przepisy, a nie inne to z całym szacunkiem dla tych co taki wariant mają, ale przyciemnianie samych tylnych szyb kojarzy mi się z samochodami kombi, vanami i za cholere nie pasuje do limuzyn (no może oprócz coupe). Poprę to jeszcze jednym argumentem, a mianowicie takim, że jak przychodzi szaruga i jesienno zimowe wieczory, to jazda i cofanie z takimi szybkami staje się czasem mało komfortowa. takie jest moje zdanie, ale każdy robi oczywiście co chce, pozdrawiam
    z tym cofaniet to nie tak do konca jest taka tragedia ja mam przyciemnione szyby oprucz tego rolety z tylu prawie nigdy jej nie opuszczam i jakos nie mialem jeszcze dzwona a pozatym od czego sa czujniki PDC......

  10. #30
    ja mam czarne czarne i nikt sie ich nie czepia :)

    Drogowka raz mnie zlapala za predkosc ale to pobilem chyba swoj rekord zyciowy ;D
    I nie wspominali nawet o szybkach nic ani nic .. powiedzial ze jedyny problem z szybami w PL to poznan i moze ewentualnie szczecin :)

    Co do ograniczenia widocznosci - smiech
    co do parkowania - smiech

    Nie odczuwam najmniejszego problemu :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •