Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: zgasł i ... stracił prąd - pomocy

  1. #11
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Podłącz prąd pod podświetlenie tablicy rejestracyjnej i otwórz auto z pilota. Podobno działa. Ja nie sprawdzałem. Jak nie podświetlanie tablicy to gdzieś na rozrusznik lub alternator. Były też tematu o otwieraniu maski z zewnątrz po urwaniu linki.
    Wiedza o tym, gdzie znalezc informacje i jak ich uzywac to tajemnica sukcesu.
    Albert Einstein

  2. #12
    (pre) Neo Katechu Men Vip Awatar hatecraft
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,088
    BMW
    735i - E38 FL Aut.
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    7
    Cytat Zamieszczone przez Blumen Zobacz posta
    no i jest problemik... przekręciłem kluczyk w zamku bagażnika, słyszałem że zamek puścił, ale klapa się nie otwiera, nadal ją coś trzyma :(, nie działa też zamek drzwi, nie podnosi się "cypek" od zamka... masakra - jakieś pomysły ??
    Pewnie już próbowałeś, ale napiszę:
    dociśnij klapę (niech ktoś usiądzie na nią) i wtedy przekręć kluczyk. Musi obrócić się o 90*. Powinno odskoczyć. Albo przekręć kluczyk o 90* i wtedy na zmianę dociskaj i próbuj otworzyć. Może się coś zacięło w ryglu.
    Skrzynie automatyczne się zużywają! Przy przebiegu 200 kkm nie oczekujcie bezawaryjnej pracy...

    Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek.
    G. K. Chesterton

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    15
    BMW
    e38
    Skąd
    ŚWIĘCICE
    Pod prawą podłużnica znajduje się taka gumowa zaślepka jak ją zdejmiesz to jest tam śrubka i do niej podłączasz plus i samochód otwarty:)(to jest takie właśnie awaryjne otwieranie). Znajduje się ona mniej więcej na wysokości gdzie pasażer trzyma nogi.pzdr

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    150
    BMW
    E38 730
    Skąd
    Bydgoszcz
    udało się otworzyć bagażnik :) trochę mocowania typu dociskanie i podnoszenie i poszło :) okazało się tak jak mówiliście wcześniej - klema od + była luźna i nie stykała...

    Dzięki za pomoc i... w poszukiwaniach znalazłem taki fajny filmik:

    http://video.google.com/videoplay?do...27568938784593
    E38 730 '94 manual

    ex:
    Porsche 944 s2 '91
    Mondeo 2.5 V6 aut. '97
    Mondeo 1.8 '95
    Volvo 850 '96
    BMW 520 Kombi '97

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •