Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: kamerka cofania w e65

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    493
    BMW
    brak
    Skąd
    podkarpacie

    kamerka cofania w e65

    chcialbym zalozyc kamerke do swojego auta tak zeby obraz wyswietlal sie na glownym wyswietlaczu, a na dodatek chcialbym ja zamontowac na przodzie auta w okolicach zderzaka. Moje e65 jest z 2003 roku, nie widze nigdzie wejscia audio/video. W idrive rowniez nigdzie nie zauwazylem zeby byla opcja przelaczania na audio/video, ale moze niedokladnie patrzylem. nie wiem czy to ma tutaj jakies znaczenie ale w aucie mam telewizje oraz w bagazniku jest fabryczna zmieniarka dvd, dzialaja na niej filmy. czy moze gdzies w tych modulach jest jakies wejscie zeby podlaczyc taka kamerke, oraz czy pojawi sie opcja wyboru kanalu audio/video w idrive? jesli sie da to moze ktos pokusil by sie o jakas fotke mniej wiecej w ktora dziure wsadzic kabel od kamerki (chyba to bedzie kabel typu chinch ) ja o elektryce nie mam pojecia, oraz skad podciagnac zasilanie do takiej kamerki.
    patrzylem ze temat byl walkowany ale dotyczyl e38, a tam bylo prosto bo w kabinie bylo wejscie audio/video. natomiast w e65 nie wiem gdzie sie z tym wpiac.
    dziekuje za wszelkie pomysly.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jaro_alfa
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    591
    BMW
    E65 730d
    Skąd
    Bełchatów
    dobre pytanie, też bym się skusił i założył, ale jakoś nie widziałem części ori do E65 ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •