Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Webasto

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    179
    BMW
    E32 725 M50B25
    Skąd
    DWR


    Tak jest u mnie :) A który to konkretnie przycisk ??

    IKHA to cały panel ??
    Zobacz Czarnulę :) -> www.7erczarnula.jpg.pl

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    69
    IHKA to cały panel. Tak to sobie ktoś nazwał i tyle...
    BMW 735 na lato....

    Koła mogą być cztery ale cylindrów musi być pięć...
    >>> A U D I QUATTRO <<<
    Auto na duży śnieg

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    Jeśli masz webasto to z tyłu w bagażniku po prawej stronie (za wykładzinką) masz sterownik z czerwonym napisem "Webasto" i raczej powinieneś posiadać drugi akumulator (umieszczony w bagażniku oprócz tego pod siedzeniem). Samo webasto umieszczone jest chyba gdzieś pod maską - nie wiem, nie znam się, wypowiadam się od strony użytkownika :P ale jak włączysz to usłyszysz buczenie, tzn. pracę tego maleństwa.

    P.S. Dziś udało mi się uruchomić webasto, już (chyba) wiem jak się to programuje
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

  4. #14
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,949
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    w e32 webasto zazwyczaj jest umieszczane w rejonie między silnikiem a prawym nadkolem.
    W sumie to powinieneś mieć je podpisane, razem z numerem seryjnym produktu (pomocne dla serwisowania).

    A co do IKHA, to jak ArtHurO pisze, jest to cały panel sterujący z pokrętłami temperatury i sterowaniem nawiewem.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    Sekundę, czyli jeśli np. dymi się z tamtej okolicy, po rozbujaniu auta, tzn. że może być uszkodzone webasto i to przez nie się tam tak dymi a jak stoi i silnik pracuje to nic się nie dzieje....

    Dziś tak się zadymiło i wtedy kiedy padła (przegrzała się skrzynia biegów) - dziś zadymiło się delikatnie bo i auto pokonało niewielki odcinek. Podniosłem maskę i zaśmierdziało olejem, więc sądziłem że to po całej wymianie na wydechach osiadł olej i to on odparowuje .... możliwe że to jednak webasto dało o sobie znać?

    Nadmienię że skrzynia była niedawno wymieniana bo poprzednia rozszczelniła się beszczelnie i zachlapała całe podwozie olejem i borygiem... (tak, była jatka - nie pytaj o szczegóły). W czasie wymiany trochę oleju polało się w tamte okolice (tam jest także wlew oleju do ASB). Podwozie nie było myte po robocie - myte będzie dopiero na dniach wraz z całą karoserią.

    Więc jak, możliwe żeby webasto zadymiło się w czasie jazdy? Wcześniej (przed padnięciem poprzedniej ASB) środku wówczas było słychać bulgotanie charakterystyczne dla gotującego się płynu.
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    amato nie rob tragedii pali sie syf co go masz na wydechach i oslonach termicznych ktorymi obudowane jest cale podwozie
    Czarne e32 w benzynie!


  7. #17
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,949
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny
    amato nie rob tragedii pali sie syf co go masz na wydechach i oslonach termicznych ktorymi obudowane jest cale podwozie
    zadymienie jak wyżej,
    a co do webasto, to ma ono ryrkę wydechową odprowadzoną w okolice zderzak przy prawym kole.
    I podsumowując - skoro webasto Ci zjada 0.4-1.0L benzyny na godzinę, to ile z tego Ci zadymi?

    Umyj auto od dołu i wówczas sprawdź czy Ci zadymi - na razie bez paniki
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •