Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 69

Wątek: allegro e38 - mała rozkminka

  1. #21
    Vip Vip Awatar Thomsen1
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    402
    BMW
    728i
    Skąd
    Zawiercie/Kielce
    W porównaniu do tej pierwszej wygląda o niebo lepiej.


    Będziesz Miał W_ _ _ _ _ _ e

  2. #22
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    Cytat Zamieszczone przez jaguar15 Zobacz posta
    No wpadlem na cudowny plan jak zobaczyłem to auto, ze sprzedam swoje 728, i kupic tą lalkę,hmmm
    Znowu przeginka z alkoholem:D:D??Daj znać to zejdę na garaże i Ci pomogę skręcać śrubki;)!!

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jaguar15
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    112
    BMW
    728ia e38
    Skąd
    Olsztyn
    Cytat Zamieszczone przez tomgtdek69 Zobacz posta
    Rejestrując pierwszy raz pojazd w PL "ściagniety" w date produkcji często wpisuje się datę pierwszej rejestracji pojazdu!!! Jeśli auto przestało trochę na wystawie, lub miało inne przygody opóźniające pierwszą rejestrację mamy potem takie cyrki...

    Co do klapy (na forum jest nawet ładna foto relacja jak ja dołozyc:) Czarna podsufitka sam właśnie się do takiej przymierzam mimo iż moja nie wymaga wymiany:P Podświetlane klamki sobie daruję ale widocznie ktoś miał na nie ochote;)

    Jeśli poważnie szukasz auta to możesz podjechać zobaczyc na własne oczka (inna kwestia to to czy cena jest adekwatna do stanu jaki juz widzimy po fotkach)

    wszystko rozumiem, fajno jak ludzie dokładają rarytaski, no ale tutaj za dużo sie nie zgadza, ktoś wyprzedził troche epokę, z 1996 na 1999, w sumie ten sam model, typoszereg, ale jednak wielka różnica
    Be My Wife
    728iA e38 arktissilber metallic, e30 m-tech II m52b28tu diamantschwarz
    Cztery koła szóstka w rzędzie i polatac można wszędzie ;)

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Bmw_740D
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    316
    BMW
    E38 750i było 740D
    Skąd
    Góra Kalwaria k. Warszawy
    Blog
    1
    Przed liftem ale orginalnie chociaż :) 10000% wolałbym tą drugą, załorzyć jej te fele co ma ta pierwsza i mamy konkretną 7er :)

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jaguar15
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    112
    BMW
    728ia e38
    Skąd
    Olsztyn
    Cytat Zamieszczone przez Bmw_740D Zobacz posta
    no przeglądając ogłoszenia też mi utkwiła w głowie, na początku zapolowałem na tytułową e38, bo w sumie stwierdziłem ładna, lokalizacja ok, no ale czar prysł, wiedziałem ze to nie może być prawdziwe, musiał mnie ktoś uszczypnąć, :) Dzieki chłopaki

    no ale ta z tego ogłoszenia jezeli chodzi o fotki itp, to laleczka, a jezeli chodzi o felgi, hmmm chyba wyrosłem z tego, rzecz wymienna, BAZA musi być git ;)
    Be My Wife
    728iA e38 arktissilber metallic, e30 m-tech II m52b28tu diamantschwarz
    Cztery koła szóstka w rzędzie i polatac można wszędzie ;)

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jaguar15
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    112
    BMW
    728ia e38
    Skąd
    Olsztyn
    Cytat Zamieszczone przez e32maciek Zobacz posta
    Znowu przeginka z alkoholem:D:D??Daj znać to zejdę na garaże i Ci pomogę skręcać śrubki;)!!
    maciek wypiłem tylko puszeczke 330ml leszka
    Ostatnio edytowane przez jaguar15 ; 16-01-2012 o 22:15
    Be My Wife
    728iA e38 arktissilber metallic, e30 m-tech II m52b28tu diamantschwarz
    Cztery koła szóstka w rzędzie i polatac można wszędzie ;)

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Picollo
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    242
    BMW
    e38 2.8i 2000r
    Skąd
    Witnica/lubuskie
    z tym vin-em to ona morze miała transplatacie vin-u z innej :D ja jetem za tą drugą sam bym ją kupił tylko najpierw musiałbym e32 sprzedać

    Najważniejsze jet aby mieć 100% frajdy, frajdy z jazdy jaką daje BMW 7 Piotr Laskowski:p

  8. #28
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez tomgtdek69 Zobacz posta
    Rejestrując pierwszy raz pojazd w PL "ściagniety" w date produkcji często wpisuje się datę pierwszej rejestracji pojazdu!!! Jeśli auto przestało trochę na wystawie, lub miało inne przygody opóźniające pierwszą rejestrację mamy potem takie cyrki...

    Co do klapy (na forum jest nawet ładna foto relacja jak ja dołozyc:) Czarna podsufitka sam właśnie się do takiej przymierzam mimo iż moja nie wymaga wymiany:P Podświetlane klamki sobie daruję ale widocznie ktoś miał na nie ochote;)

    Jeśli poważnie szukasz auta to możesz podjechać zobaczyc na własne oczka (inna kwestia to to czy cena jest adekwatna do stanu jaki juz widzimy po fotkach)
    Czarna podsufitka, lampy, lift to zero problemu w porownaniu z wstawieniem i uruchomieniem silnika M62TU do tego zalozenie DSC w nowszej poliftowej wersji, nie wspominajac o nowym panelu sterowania bajerami...
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    463
    BMW
    BMW 745 I e65 2005r
    Skąd
    Opole
    Nie licha historia, może podał Ci zły VIN bo nie wierze że ktoś robił taki swap z silnikiem.

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Zalecam maximum ostrożności. Wszystko wskazuje na "szczepana".
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •