Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 93

Wątek: Montujemy niedrogie, dobre audio w e38 :) vol.2 - półka DSP i głośniki Logic7?

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    154
    BMW
    e38 740
    Skąd
    Lublin
    Tonsil dziala caly czas, aby co chwile przejmuje ktoś inny tą firmę z tą firmą głośników miałem naprawde dużo wspólnego i na prawdę ją polecam a protonsil to już chyba z 3 lata temu upadł i ostatnio nazwa była chyba "tonsil meble" tu jest fajny GDNN 20/120 aby 20 cm średnicy
    http://www.youtube.com/watch?v=UzyEc...eature=related
    ale niestety już nie produkowany, tonsil jakością przewyższa niejedną znaną firmę audio i to z wysokiej pułki więć smiało można budować na nim audio, w Lublinie mam zniżki w sklepie na kunickiego bo znajomi prowadzą tam sklep więc mogli by zamowić w dobrej cenie wybrane głośniczki

  2. #32
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    W przypadku tonsila to wybrane modele są warte uwagi. Nie każdy model jest dobry
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  3. #33
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Ktoś zna konkretne modele warte uwagi? Mam dużo zaufania do tej marki :) i papierowych membran. Tak naprawdę to gdyby dobrać ładne dyskretne maskownice dałoby się wstawić głośnik 16cm w ten boczek bez problemu!

  4. #34
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    Ja coś czytałem, że teraz robią zawieszenie bawełniane w Tonsilu :? Muszę prześledzić ten temat dogłębnie bo jakość Tonsila zawsze była z górnej półki za przystępną cenę.

  5. #35
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia

  6. #36
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Mam ten sam problem z audio w e38 ,tzn ,mało basu :)
    Co byście powiedzieli żeby pod siedzenia włozyć np coś takiego :)

    http://allegro.pl/prawy-glosnik-subw...037225743.html

    ciekawe co by to dało i jak by zagrało :) ktoś, coś takiego zakładał ? :)

  7. #37
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BRABUS
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    864
    BMW
    E32 735iL & Espace4 & K1200RS ;)
    Skąd
    Mwek
    polecam jeszcze spojrzec na firme STX z okolic otwocka, nie wiem jak car audio, ale jesli o glosniki domowe, robia naprawde calkiem niezle i w dosc dobrych pieniazkach.
    http://7er.pl/signaturepics/sigpic2642_1.gif

  8. #38
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    154
    BMW
    e38 740
    Skąd
    Lublin
    Stx to akurat średni wybór porownując choćby do tonsila gumowy resor w domowym audio nie przekłada sie na jakośc ,membrany też nie zbyt starannie wykonane a miałem sporo z tym doczynienia bo regeneruję glośniki

  9. #39
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez wiekszy Zobacz posta
    Stx to akurat średni wybór porownując choćby do tonsila gumowy resor w domowym audio nie przekłada sie na jakośc ,membrany też nie zbyt starannie wykonane a miałem sporo z tym doczynienia bo regeneruję glośniki
    Z nową serią AWX i SK też miałeś do czynienia?

    Cytat Zamieszczone przez wiekszy Zobacz posta
    gumowy resor w domowym audio nie przekłada sie na jakośc
    Co złego jest w górnym resorze gumowym? Skoro nie jest dobry, to dlaczego takie firmy jak Vifa, Peerles, Focal czy Scan Speak stosują takowe górne zawieszenia w swoich głośnikach?
    Ostatnio edytowane przez cursor ; 31-01-2012 o 19:07
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  10. #40
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BRABUS
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    864
    BMW
    E32 735iL & Espace4 & K1200RS ;)
    Skąd
    Mwek
    mialem porownanie wlasnie w regenerowanych a STXach. STX niedosc ze wyszedl mnie taniej, to gra zdecydowanie lepiej, a na pewno nie jest to ten z nowej serii, bo kupowalem jedne juz z 2lata temu, a drugie z rok temu.
    http://7er.pl/signaturepics/sigpic2642_1.gif

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •