Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 93

Wątek: Montujemy niedrogie, dobre audio w e38 :) vol.2 - półka DSP i głośniki Logic7?

  1. #11
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez technics Zobacz posta
    I jak rozwiazaliscie sprawe 2 cewkowych glosnikow
    Olaliśmy telefon :P
    Cytat Zamieszczone przez technics Zobacz posta
    Cursor a u szajboosa pusciliscie nowe kable od wzmacniacza
    Póki co, nie
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    A komunikaty z gps sa slyszalne ?

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar szajboos
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    582
    BMW
    e38 730d i Peugeot 806 2.0 HDi
    Skąd
    Brudne Południe - SRC
    Cytat Zamieszczone przez technics Zobacz posta
    A komunikaty z gps sa slyszalne ?
    Jak najbardziej. Druga cewka jest tylko do głośnomówiącego, ale i to zamierzamy rozwiązać ;)

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar Roobs
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    1,433
    BMW
    E65 740D, E71- X6
    Skąd
    Wrocław
    Moim zdaniem, wszelkie zmiany za mniej niż 2 tyś zł nie mają większego sensu. Tańsze rozwiązania zawsze powodują że za chwilą dojdzie sie do wniosku że dalej słabo gra, tzn nie na tyle lepiej jak fabryczny.
    Minimum to panele w drzwi pod 16 ( niech ktoś się wypowie ile teraz biorą za komplet) oraz tweetery w słupki przednie.
    Koleżka kiedyś miał taki zestaw za 900 zł + robocizna i grało lepiej jak fabryka mimo że było na samym radiu :)

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    Cytat Zamieszczone przez Roobs Zobacz posta
    Moim zdaniem, wszelkie zmiany za mniej niż 2 tyś zł nie mają większego sensu. Tańsze rozwiązania zawsze powodują że za chwilą dojdzie sie do wniosku że dalej słabo gra, tzn nie na tyle lepiej jak fabryczny.
    Minimum to panele w drzwi pod 16 ( niech ktoś się wypowie ile teraz biorą za komplet) oraz tweetery w słupki przednie.
    Koleżka kiedyś miał taki zestaw za 900 zł + robocizna i grało lepiej jak fabryka mimo że było na samym radiu :)

    sledze temat i sie nie zgodze;) mialem sie nie wypowiadac bo JESZCZE nie mam audio ALE w przyszlym miesiacu juz bede miali za OKOLO 1500zl (pewnie dojdzie do 2 k jak znam zycie):) a robi mi to koles po polibudzie z zapalem do tych zabawek ktory pracuje w car audio:) na przod mowi ze glosniki fokala(13cm) nowe pod wzmak(ja sie nie znam ale pisze co mi mowil) do tylu skrzynka pod wymiar za tylnie siedzenie glosnikiem w strone kabiny na "mono bloku" czyli typowy pod sub wzmaku(glosnik on ma takze moze ta cena dlatego nizsza + wzmaki tez ma zapewne) i mowil ze bedzie gralo ladnie i czysto i "szybko":) jak bede mial to sie pochwale:) + wszystko pod ori radyjko:) pozdrawiam:)
    Ostatnio edytowane przez JointoVicz ; 21-01-2012 o 08:00

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar Roobs
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    1,433
    BMW
    E65 740D, E71- X6
    Skąd
    Wrocław
    no to przynajmniej po ludzku będziesz miał skrzynkę w bagażniku :)
    Porób zdjęcia z montażu, dziury, wiązki itd :)

  7. #17
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Z 13cm pod seryjnym boczkiem też da się wiele zdziałać. Podstawa to solidny montaż oraz wygłuszenie drzwi, a więc pierwsze co trzeba zrobić to seryjne plastikowe puszki zastąpić czymś stabilniejszym, np. MDF
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  8. #18
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Osoby z Lublina i okolic zapraszam posłuchać seryjnych głośników pod wzmacniaczem w mojej 7 ;)

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    Michal750 to znaczy ze nic nie zmieniles a i tak lepiej gra ?

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Tak dodałem tylko wzmacniacz i bass. Efekt jest taki |e jest głośno i wyraźnie. Koszt jest żaden i można to później dalej rozbudowywać gdyby ktoś się jednak zawiódł. Używany wzmacniacz dobrej klasu kosztuje pewnie ok 200. Jeżeli ktoś nie chc inwestować w super sprzęt zapraszam posłuchać u mnie może uzna |e mu to wsytarczy. Tak podłączone fabryczne Audio gra głośno i wyraźnie oraz ma mocny bass w zależności od jakości nagrania. Jest o 500proc. Lepiej w porównaniu do oryginału. U mnie nie ma jeszcze tylko tweeterow ale jest na nie kostka więc będzie to chyba kwestia tylko podpiecia. Na razie nie miałem czasu do tego zajrzeć.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •