Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 78

Wątek: LUBUSKIE 7er SPOT

  1. #51
    Początkujący Użytkownik Awatar czarnulka
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    68
    BMW
    BMW 730iA e32 m30b30 manual 10.8=100km:-)
    Skąd
    nowa sol,opole,amsterdam
    jakby byl w listopadzie to z mila checia bym wpadl. akurat bede w pl znam tez fajne miejsce jakim jest Łagów lubuski:-)

  2. #52
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Picollo
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    242
    BMW
    e38 2.8i 2000r
    Skąd
    Witnica/lubuskie
    spoko ja jestem za zobaczymy czy dojdzie do skutku spocik wn lubuskim ostatnio co niektórych wystraszyła pogoda więc wiesz ciężko się umówić ze wszystkimi

    Najważniejsze jet aby mieć 100% frajdy, frajdy z jazdy jaką daje BMW 7 Piotr Laskowski:p

  3. #53
    Vip Vip Awatar Wiktor82
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    439
    BMW
    BMW 730D e38,2x MAN TGX 480,VW PASSAT
    Skąd
    lubuskie Trzciel
    Blog
    1
    Ja odpadam moja od listopada do marca nie opuszcza garażu!

  4. #54
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    104
    BMW
    750 e38
    Skąd
    szprotawa
    Blog
    1
    nie dziwie się ze w lubuskim sie dogadac nie możecie jak jest planowane na miesiac lub dwa do prozdu ja np. nie wiem co bede robić w sobote więc proponuje skrzyknac się np . w polowie października myslałem nad tematem i moja propozycja spotkanie np. niedziela rano w mostki pod świebodzinem ta wielka stacja z zoo (dobre objadki ) i przejazd wspolny do łagowa lubuskiego na zamek np. coś w tym stylu

  5. #55
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Picollo
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    242
    BMW
    e38 2.8i 2000r
    Skąd
    Witnica/lubuskie
    no niestety mi za bardzo nie pasuje połowa pazdziernika bo dopiero pod koniec zjeżdżam do lubuskiego aczkolwiek nie chowam auta na zime ono ma jezdzić a nie sobie bez sensu stać

    Najważniejsze jet aby mieć 100% frajdy, frajdy z jazdy jaką daje BMW 7 Piotr Laskowski:p

  6. #56
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Picollo Zobacz posta
    no niestety mi za bardzo nie pasuje połowa pazdziernika bo dopiero pod koniec zjeżdżam do lubuskiego aczkolwiek nie chowam auta na zime ono ma jezdzić a nie sobie bez sensu stać
    Nie podoba mi się, że dogryzasz koledze, wyobraź sobie, że niektórzy mają kilka samochodów i nie mogą poruszać się wszystkimi na raz.

    A skoro moje e32 ma już 25. lat w dobrym zdrowiu to chcę, żeby miało kolejne 25, a zima mu w tym nie pomoże. Zatem również stoi bez sensu w garażu.
    Ostatnio edytowane przez ttrol ; 04-10-2012 o 17:35
    pozdrawiam Bartek

  7. #57
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    104
    BMW
    750 e38
    Skąd
    szprotawa
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez ttrol Zobacz posta
    Nie podoba mi się, że dogryzasz koledze, wyobraź sobie, że niektórzy mają kilka samochodów i nie mogą poruszać się wszystkimi na raz.

    A skoro moje e32 ma już 25. lat w dobrym zdrowiu to chcę, żeby miało kolejne 25, a zima mu w tym nie pomoże. Zatem również stoi bez sensu w garażu.
    i racja moja 750 tez nieraz stoi tydzien nie jezdzona z 3 powodów: 1. benzyna nie jest po 1 pln 2. jak wsiade raz kiedyś to smakuje jak miłośc z ogólniaka 3 . nie godna jest naszych je...nych dziur w drodze

  8. #58
    Vip Vip Awatar Wiktor82
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    439
    BMW
    BMW 730D e38,2x MAN TGX 480,VW PASSAT
    Skąd
    lubuskie Trzciel
    Blog
    1
    Picollo to auto będzie umnie do końca mojego! serce by mi pękło jak bym miał np. mijać pług śnieżny sypiący żwirem i kamieniami!! jak kiedyś się zjawisz na zlocie to może zrozumiesz dlaczego tak robię!! (nie tylko ja) Ps. z tyłu też nikogo nie woże.. a do jazdy na codzień mam jeszcze dwa inne auta..

  9. #59
    Początkujący Użytkownik Awatar czarnulka
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    68
    BMW
    BMW 730iA e32 m30b30 manual 10.8=100km:-)
    Skąd
    nowa sol,opole,amsterdam
    do lagowa chetnie sie wybiore,tylko ze urlop dopiero w listopadzie bede mial...

  10. #60
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Picollo
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    242
    BMW
    e38 2.8i 2000r
    Skąd
    Witnica/lubuskie
    Oj oj chyba się naraziłem kolegom Spoko jeśli tak uwarzacie to ok wasza sprawa ja tam kocham swoje auto takim jakim jest i ujeżdżam ile się da ale cóż każdy podchodzi do tego inaczej i rozumiem was w 100% jeśli chodzi o spot jakiś to jestem chętny jak zawsze ale już nie w październiku bo już byłem w domu teraz przyjadę po wszystkich świętych niestety

    Najważniejsze jet aby mieć 100% frajdy, frajdy z jazdy jaką daje BMW 7 Piotr Laskowski:p

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •