Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Wątek: Felgi w kolorze nadwozia

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    86
    Sebek, nie chodzi mi o to , że ty nie masz rantu ,tylko że ja bym chciała sobie zostawić srebrny rant, a twoje wyglądają fajnie tak jak są na zdjęciu. A co do tego bandyty to tak wyglądają czarne siódemki, a to kim ty jesteś to nie moja sprawa, wydawało mi się , że rozmawiamy o aucie i felgach. :shock: :shock:

  2. #12
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Wyluzuj Anetko - zartuje przeciez ;D

    Nie bierz wszystkiego tak na serio - od imprezy w Kaprysie jeszcze nie doszedlem do siebie i glupoty opowiadam ;D

  3. #13
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Musisz przyjechac na nastepny zlot - to bedziesz wiedziala o co chodzi ........

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    86
    Dziewczyny już takie są, niedobre,bo zawsze wszystko biorą do siebie. Żartuję, akurat jestem bardzo wyluzowana, tylko boję się strzelić byka z felami, bo jak będą źle wyglądać? dlatego biorę wszystko poważnie bo to dla mnie ważna rzecz.

  5. #15
    7ka
    Gość
    nie maluj ich bo bedzie to zle wygladac....zostaw je w ori stanie.. ewentualnie daj je do renowacji...ale nie maluj w kolor lub na czarno...!!!

  6. #16
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Przy tym rozmiarze i wzorze nie bedzie to mialo efektu.

    Wpakujesz pieniadze na lakierowanie i polerowanie - tyle ze moze starczylo by na jakies ladne 19tki lub 20tki.

    Do ladnych felg - zeby byl efekt - trzeba auto koniecznie obnizyc - chocby nawet delikatnie.

    Przyznam sie ze sam poluje na klasyczne Alpiny w rozmiarze 20 - moim zdaniem - dopelnia to najlepiej klasyczna i prosta linie e38 !


    Sebek

  7. #17
    7ka
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Sebek

    Przyznam sie ze sam poluje na klasyczne Alpiny w rozmiarze 20 - moim zdaniem - dopelnia to najlepiej klasyczna i prosta linie e38 !


    Sebek
    dobrze gada..... ;) sam juz dawno temu doszedlem do tego samego wniosku... Alpina 20" jest mega

    dzieki Neuf ;)

  8. #18
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    krzychu :) wiele razy pisałem i napisze nawet po raz 1000-ny i nawet zaświadczyć za to mogę ,że twoja fura wygląda mega .... nie wyobrażam sobie gdybyś np. przemalował felgi ....


    Alpina .. i wszystko jasne :)

  9. #19
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Poprostu przepoleruj ranty i będzie smaczuś :D

  10. #20
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    Dołączam się do kolegów. Lepiej zmień felgi na np. alpiny za kasę którą chcialas wydac na malowanie.Absolutnie nie maluj. :papa:

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •