Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Schodząca folia z tylnych lamp.

  1. #11
    Vip Vip Awatar Adus81
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    938
    BMW
    e38 740i V8
    Skąd
    Śląskie/Racibórz
    oby tylko to był Pekin:DLepiej naprawdę sprawdź jakie masz wyposażenie,a nie sugeruj się nr.Vin:Dwiem że to co napisałem zostanie usunięteale moim zdaniem na forum powinien być szacunek dla innych użytkowników i nie powinno się w głupi sposób komentować odpowiedzi.Np.tak jak w tym poście jest w/w.:p

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar szajboos
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    582
    BMW
    e38 730d i Peugeot 806 2.0 HDi
    Skąd
    Brudne Południe - SRC
    Żadne orginalne lampy w e38 nie miały żadnej folii. Więc to raczej wytwór małych rączek z ChRL

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    60
    BMW
    e38 740iA VI 2001r.
    Skąd
    Radzyń Podlaski/Iłża/Radom
    Chyba z Pekinu, raczej na pewno.
    http://img96.imageshack.us/g/pict0382j.jpg/

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    60
    BMW
    e38 740iA VI 2001r.
    Skąd
    Radzyń Podlaski/Iłża/Radom
    No i proszę, Pekin chwilowo od Europy odjechał, Merkel jeszcze nie dusi, a sensownych podpowiedzi na wspaniałym 7-er jak na lekarstwo. Fura jest jak się patrzy na e-38 a i owszem, aktywny tempomat w zanadrzu, grzanie postojowe z pilota, dolny panel zapełniony na max, żadne piksele w liczniku ani na konsoli nie wypalone, Deutschland/Muchen do końca, przed wyjazdem do Polski. I tylko takie teksty w stylu czy to nie made in China???. Bravo, bravissimo !!! 7-er. Made in China???

  5. #15
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Weź się chłopie opanuj, ludzie piszą ci prawdę
    Cytat Zamieszczone przez szajboos Zobacz posta
    Żadne orginalne lampy w e38 nie miały żadnej folii.
    a ty rozumiem jako pierwszy włąsćiciel odbierający auto z fabryki jesteś przekonany że masz orginalne lampy. Więc pewnie ktoś zrobił ci kiedyś psikusa i jak zostawiłeś auto na parkingu pod sklepem nakleił ci jakąś folię która teraz schodzi. No cóż, jedź więc do srewisu i kup nowe, utrzymując swój cud w nienagannym stanie.

  6. #16
    Vip Vip Awatar Adus81
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    938
    BMW
    e38 740i V8
    Skąd
    Śląskie/Racibórz
    Cytat Zamieszczone przez mr s Zobacz posta
    No i proszę, Pekin chwilowo od Europy odjechał, Merkel jeszcze nie dusi, a sensownych podpowiedzi na wspaniałym 7-er jak na lekarstwo. Fura jest jak się patrzy na e-38 a i owszem, aktywny tempomat w zanadrzu, grzanie postojowe z pilota, dolny panel zapełniony na max, żadne piksele w liczniku ani na konsoli nie wypalone, Deutschland/Muchen do końca, przed wyjazdem do Polski. I tylko takie teksty w stylu czy to nie made in China???. Bravo, bravissimo !!! 7-er. Made in China???
    przede wszystkim mr s-chcesz pokazać swój samochód,lub się pochwalić to załóż nowy temat,a raczej wypadałoby edytować istniejący wątek(temat)np:Witam Jestem Nowy:D!!W tym wątku wklej focie samych lamp,z którymi jest problem!!Odnośnie china,Twierdzisz że 7er??To dlaczego jesteś użytkownikiem tego forum??Może faktycznie lubisz gadżety tego właśnie pochodzenia:Di dlatego założyłeś konto mając nadzieję że ktoś Ci pomoże rozwiązać problem z częściami zastępczymi np.Twoje oświetlenie:Dnie ten adres!!!KOLEGO ZMIEŃ SWOJE PODEJŚCIA I ODP DO UŻYTKOWNIKÓW TEGO FORUM,BO W INNYM PRZYPADKU NIE OTRZYMASZ POMOCY NA TEJ STRONIE!!!!

  7. #17
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Cytat Zamieszczone przez mr s Zobacz posta
    Fachowiec raczej potrzebny niż administrator,
    Cytat Zamieszczone przez mr s Zobacz posta
    Ma ktoś podobne? Może administrator?
    Prawdę Ci napisałem, a ty mnie próbujesz obrazić ??
    Ja mam oryginalne bez folii :) W piwnicy mam jeszcze jeden oryginalny komplet. Też bez folii.
    Gra muzyka

  8. #18
    Vip Vip Awatar Thomsen1
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    402
    BMW
    728i
    Skąd
    Zawiercie/Kielce
    Co to jest ??????
    I nie chodzi mi wcale o lampy...
    Ostatnio edytowane przez Thomsen1 ; 14-01-2012 o 21:48


    Będziesz Miał W_ _ _ _ _ _ e

  9. #19
    Konto zablokowane
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    513
    Skąd
    Wyszkow/Oslo
    Cytat Zamieszczone przez mr s Zobacz posta
    Auto z Monachium, wyposażone jak mało które, wystarczy zajrzeć w rozbiegówkę. Ma ktoś podobne? Może administrator?

    Miło jest nam że chwalisz się autkiem jakim nikt na forum nie ma i czego w nim nie posiada :yu:

  10. #20
    Vip Vip Awatar Adus81
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    938
    BMW
    e38 740i V8
    Skąd
    Śląskie/Racibórz
    Cytat Zamieszczone przez Marynarz Zobacz posta
    Miło jest nam że chwalisz się autkiem jakim nikt na forum nie ma i czego w nim nie posiada :yu:
    I nikt się nie interesuje tym pojazdem:Da dlaczego??Zachowaniem właściciela pojazdu!!Ps.samochód jest git,ale właściciel ....???

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •