Kilka slow o mnie... Wieczny student i milosnik mocnych wrazen motoryzacyjnych ale w granicach bezpieczenstwa ;)
Do tej pory poruszalem sie autami marki Opel.. Vectra A2000 Astra Gsi i nieszczesna Calibra jednak pewnego slonecznego zimowego dnia.. miesiac luty po masakrze ze spychaczem miejskim i jego plugiem stwierdzilem ze za duzo rdzy w wyzej wymienionych i maska jakas krotka... Ostaly mi sie tylko sanki z czasow dziecinstwa jednak daleko nimi pojezdzic sie nie dalo :D
Przez czysty przypadek wpadlem do komisu w ok Katowic i zobaczylem ja, moze nie byla pierwszej urody, spojrzenie juz nie tak zadziorne jak kiedys, cala mokra haha ale jednak
zawsze o takiej marzylem i postanowilem ze sie skusze.
BMW E32 735i automat klima abs welur no nie taka straszna urodzona w 1989 powtornie skladana w 1996 i przypuszczam ze od tamtego czasu nie byla rozpieszczana..
Owczesny wlasciciel zalozyl jej gazociag tym samym skazujac ja na wieczne cierpienia... inst 2 gen :/
Reasumujac duzo rzeczy jest w niej do zrobienia rozpoczynajac od elektryki, pozniej hamulce, zawieszenie, silnik doprowadzic do stanu perfekcyjnego na benzynie bo pozniej chce zalozyc sekwencje.
Nie wspomne o estetyce...
Wiem ze nie wszyscy to pochwalaja ja jednak duzo jezdze zwlaszcza po miescie i gdybym mial non stop jezdzic na benzynie to dieta zmienilaby mi sie na suchy chleb dla konia :D
Fotki marnej jakosci ale tylko takie narazie mam.
Wiele pracy mnie z nia czeka ale warto patrzac zwlaszcza tutaj na auta kolegow :)
Pozdrawiam