Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Czy ktoś może zna tą sztukę?

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    33
    BMW
    Narazie w planach, obecnie Lancia Kappa
    Skąd
    Cegłów k. Mińska Maz.

    Czy ktoś może zna tą sztukę?

    http://moto.allegro.pl/bmw-735i-gaz-...048010490.html
    gdyby ktoś mógł coś o niej powiedzieć będę bardzo dźwięczny

  2. #2
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Po wytarciu na kierownicy widać że przebieg jest co najmniej 2 razy większy, ale obstawiałbym że jest ponad 500tyś. Cena 13500 za 99r w tym przypadku musi być adekwatna do stanu.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jokerow750
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    452
    BMW
    E38 750i, 750iL
    Skąd
    Katowice
    Chyba warto zobaczyć bo cena dość śmieszna jak za rocznik, wypas powala na kolana :D :D

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    123
    BMW
    E38 728i '99
    Skąd
    Kędzierzyn-Koźle
    Te siedzenia miałem e e39, miałem w troszkę gorszym stanie siedzisko kierowcy i było 300tkm. Kierownica to trochę kiepski wyznacznik przebiegu, używana kiera jakieś 200 zł i wygląda na prawdę nieźle. A takie dziury porobiłem na swojej po używaniu plaka do deski rozdzielczej... w pół roku można zedrzeć ją z koła. 200tkm chyba nie ma, ale z 250-300 jak najbardziej. Golas konkretny ;-)

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    33
    BMW
    Narazie w planach, obecnie Lancia Kappa
    Skąd
    Cegłów k. Mińska Maz.
    Rozmawiałem właśnie z gościem, przyjechało z Niemiec. Jest 2 wł. w PL od 4 lat. Od '09 śmiga na gazie. Do wymiany czujnik ABS, tak po za tym mówi, że wszystko jest OK. Spalanie przy normalnej jeździe ok.15-16 literków LPG czyli raczej normalnie jak na 3.5 l pojemności. A na wypasie mi bardzo nie zależy, zwłaszcza na skórzanej tapicerce czy TV. Jak jest naprawdę trzeba by było organoleptycznie sprawdzić, ale jeżeli faktycznie jest w dobrym stanie to można by rzec, że w tej kwocie jest to okazja.

  6. #6
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Sprawdź ją dokładnie przed zakupem, żeby nie było "a nie mówiłem". Ale jeżeli jest w niej tylko do wymiany czujnik ABS to rzeczywiście okazja w cenie zadbanej e32 :)

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Zastanawia mnie tylko jak właściciel dba o ten samochód jeśli nie stać go na czujnik nawet używany za 100 zł i 15 minut roboty ;D
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  8. #8
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez MariuszE38 Zobacz posta
    Zastanawia mnie tylko jak właściciel dba o ten samochód jeśli nie stać go na czujnik nawet używany za 100 zł i 15 minut roboty ;D
    Bo jak znam zycie do wymiany jest elektronika pompy za 700zl :)
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jokerow750
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    452
    BMW
    E38 750i, 750iL
    Skąd
    Katowice
    Podobno częstą przyczyną nie działającego ABS/DSC ( czego tu pewnie nie ma :D ) jest przetarcie przewodu czujników, ale wszystko do sprawdzenia. Tak czy tak za tą cenę nie ma co spodziewać się igiełki, a doinwestować zawsze można jeśli nie jest to totalny szrot. Na zdjęciach wygląda ok, zwłaszcza biorąc pod uwagę wspomnianą kasę ;)

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    33
    BMW
    Narazie w planach, obecnie Lancia Kappa
    Skąd
    Cegłów k. Mińska Maz.
    Cytat Zamieszczone przez MariuszE38 Zobacz posta
    Zastanawia mnie tylko jak właściciel dba o ten samochód jeśli nie stać go na czujnik nawet używany za 100 zł i 15 minut roboty ;D
    W sumie jak się autko sprzedaje, a to już z tego co widzę stoi już bardzo długo, to raczej do niego się już nie dokłada. Widziałem to ogłoszenie jak chciał 15 tysi, chociaż coś mi świta, że i wcześniej chyba za jakieś 17 była wystawiona. Jedyny wniosek, trzeba będzie się wybrać do Piastów city i oblukać. Ktoś chętny na wycieczkę pod Warszawę?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •