Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: "nie można poprawnie nawigować" navi mk II

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    53
    BMW
    E38 728
    Skąd
    WM

    "nie można poprawnie nawigować" navi mk II

    Witam, ostanio wgrywałem jezyk polski do swojej navi, dzis po odpaleniu pod garazem wszedlem w nawigacje ,wszytsko piieknie sie odpalilo jednak na wyswietlaczu widniał napis "nie można poprawnie nawigować" , w czym leży problem i kiedy taki komunikat sie pojawia ?? Niestety wcześniej nie zwróciłem zbytnio uwagi gdyż nie miałem polskiej mapy i a wszystko było w języku niemieckim. Dodam ,ze parę dni rozbierałem całe centrum elektryki z bagażnika ,chciałem zamontować zmieniarke ...bezskutecznie, za dużo kabli , bałem sie ,że nie złoże ;) moze wtedy coś naruszyłem ....podrawiam

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Wjedź na jakąś główniejszą ulicę i sprawdź czy zadziała.
    Możesz spróbować kalibracji(opis jest na forum)

    Komunikat może wynikać z tego, że takiej drogi nie ma na mapie, która jest w czytniku.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  3. #3
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,118
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez cursor Zobacz posta
    Komunikat może wynikać z tego, że takiej drogi nie ma na mapie, która jest w czytniku.
    ... lub braku (niepodpietej) anteny GPS...
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    53
    BMW
    E38 728
    Skąd
    WM
    Cytat Zamieszczone przez BOSS Zobacz posta
    ... lub braku (niepodpietej) anteny GPS...
    A która skrzyneczka odpowiada za navi ? Kable od anteny nie sa zakończone kostka tylko 2oma , oddzielnymi pinami?

    Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    W tym momencie nie będą też widoczne współrzędne. Jeśli są to zacząłbym od wjechania na główną drogę
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •