Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: schemat instalacji

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lionix
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    618
    BMW
    728 E38
    Skąd
    Łdz

    schemat instalacji

    Witam

    posiada ktoś moze jakis schemat/instrukcje jak polozona jest wiązka od navi?? maly monitor, mk1, modul tv, wzmacniacz, modlul radiowy-to posiadam,
    aha, nie mam narazie kostek do MK1 (bo wiązka od mk2 i ejst inne) i czy jak podłaczę na krótko wszystko bez MK1 to będzie swiecic i nie bedzie navi? bedzie grało radio?
    albo gdzie cos takiego mozna znalezc :)
    a i jeszcze pytanko, bo kupiłem WZMACNAICZ ale co się okazało, (wiązkę mam od mk2 niby, mam mk1 więc będzie trza przerabiać) że jest to wzmacniacz DSP (za jakieś grosze, to nie wiem czy uszkodzony czy facet nie wiedział co sprzedaje, ale zapewniał że igła) i czy da rade go podpiąć pod zwykłe HI-FI bez dsp?
    w sumie tak patrzę to jak wszystko jest nowsze, to może lepiej poczekać z montażem, dokupić MK2, półkę DSP, telefon i wtedy podłączać i robić komplet....eh...
    a co z głośnikami w systemie DSP, bo ja mam z przodu w drzwiach dwa głośniki, jeden normalny i jeden wysokotonowy, słyszałem że w DSP były po 3 w drzwiach, jak były montowane bo na allegro nie znalazłem takich części ?? jak z tylnymi drzwiami i dołożeniem półki, wystarczy zrzucić starą i włożyć drugą ? nie trzeba znów przerabiać połowy samochodu jak przy montazu navi od 0 ? (wiążkę niby mam kompletną z DSP nawet)

    no ale najwazniejszy ten schemat wiązki bo na WDS nic ciekawego nie znalazlem co mnei interesuje
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez lionix ; 10-01-2012 o 10:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •