WItojcie!:) na sam pczatek chcialem powiedziec iz rozbilem auto.. tak wiem kretyn... kretyn 101%.. moja wina moja wina tylko moja wina.. wrr... ALE do rzeczy:)

uderznie nie bylo mocne ALE lampa poszla...(100dalem i smiga:D) pogiela sie maska (odpadla tona szpachli;o wymianiam na inna pod kolor bez szpachlu...(700zl w moim miescie takze tanio chyba) pogniotl sie blotnik ktory mial jeszcze wiecej szpachlu...(230zl z przesylka - okazja:D) tez wymieniam pod kolor... pas przedni i co? tez pekla tona szpachlu;o no zeby pas przedni szpachlowac?;o i teraz Panowie RARYTAS! odkrecam caly ten przod zeby wkrecic nowy pas przedni (moj w ogole byl 2 czesciowy...:D:D na srobki gorna czesc.. ladne golodupstwo.. ale to 95r...) i co moje oczy ujaly? STREFA ZGNIOTU TZN BYLA STREFA ZGNIOTU ZOSTALA PRZEROBIONA I NA KROTKO DOSPAWANA;O reszty nie bylo.... takze przy okazji mojej malej kolizji dowiedzialem sie ze mam 650kg szpachlu na aucie.. i postanowilem to zorbic jakos z sensem.... podluznice cale takze tu jeden plus i nie wygladaja na szpachlowane... oo a zderzak dam skleic... bo 1000zl to troche za duzo:) a mam 2 pekniecia:) +2 listwy i sprysk... teraz kilka pytan:

- DO ZAMONTOWANIA BLOTNIKA TRZEBA ZDJAC DRZWI?? zeby dokrecic te 2 srubki miedzy drzwiami na torx?:>(stary blotnik sprytnie poodginalem i jakos zdjalem ale nowy jak narazie siedzi bez 2 torxow...

-CZY STREFA ZGNIOTU do e38 poasuje od e32 bo takowe mam ale musialbym kopac w garazu za tymi gratami...

zabralem sie za autko i bedzie zrobione tak zeby to mialo rece i nogi:)



POLSKA KROLOWA SZPACHLU!!

sprzedam stary szpachel na opal!! cala wywrotka...:/ pozdrawiam! taka "niemila" informacja z rana... co za cielaki maja te auta... wszystko wyklepali i wyszpachlowali.. wrr..