Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Komunikat - brake linings

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kosaaro
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    208
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    szkocja
    Cytat Zamieszczone przez WojtekD Zobacz posta
    Trochę ręce opadają.
    pytam bo moje nie kwalifikuja się do wymiany a komunikat świeci. tak mi się przynajmniej wydaję
    więc ile tego klocka zostaje jak trzeba go wymienic (w mm). U mnie pozostało jest 0.5cm
    Ostatnio edytowane przez kosaaro ; 26-02-2012 o 18:36
    kosaaro

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    Cytat Zamieszczone przez kosaaro Zobacz posta
    ludzie !!! chodzi mi tylko jak zaloże nowy czujnik do starych (1/4 klocka zostało) klocków to czy go po kilku kilometrach zetrze i będzie świeciło od nowa?.
    Jeśli kontrolka zaświeciła Ci się bo klocki ( 1/4 ) są już zużyte, to montując nowy czujnik też powinno Ci go zetrzeć. Gdzieś czytałem, że "lekarstwem" na kontrolkę jeśli nie chcesz wymieniać czujnika i klocków jest ucięcie starego czujnika od przewodu i zwarcie kabelków.

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kosaaro
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    208
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    szkocja
    dzieki za info o to mi chodziło, żeby nie kupować nowego czujnika i montować do starych klocków bo i tak go zepsuje
    ok dzięki
    kosaaro

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek7er
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    661
    BMW
    brak... tym czasem Omega B FL 2.2
    Skąd
    Finlandia
    Cytat Zamieszczone przez tomgtdek69 Zobacz posta
    To według Ciebie wystarczy wypiąć wtyczkę czujnika i komunikat zniknie, bo obwód znowu bd otwarty? :D
    Słuchaj. Nie jestem alfą i omegą, nie jestem też mechanikiem. Zapisałem się na forum, żeby uczyć się nowych rzeczy, ale także czasami pomóc w miarę możliwości. Nie wiem wszystkiego. Ale poświęcam swój czas, nawet siedząc na google i szukając odpowiedzi jeśli sam czegoś nie wiem, żeby pomóc innym użytkownikom. Przy okazji sam się uczę. Jeśli wiesz lepiej to napisz co wiesz. Nie chcesz to nie pisz i nie szydź z innych.

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kosaaro
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    208
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    szkocja
    Cytat Zamieszczone przez krzysiek7er Zobacz posta
    Słuchaj. Nie jestem alfą i omegą, nie jestem też mechanikiem. Zapisałem się na forum, żeby uczyć się nowych rzeczy, ale także czasami pomóc w miarę możliwości. Nie wiem wszystkiego. Ale poświęcam swój czas, nawet siedząc na google i szukając odpowiedzi jeśli sam czegoś nie wiem, żeby pomóc innym użytkownikom. Przy okazji sam się uczę. Jeśli wiesz lepiej to napisz co wiesz. Nie chcesz to nie pisz i nie szydź z innych.
    Przyłącza się do twojej wypowiedzi
    kosaaro

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •