Witam
piękne 7er
byłoby fajnie gdyby było troche więcej fotek i coś o wyposażeniu
to wersja individual?
widze że na dole pod normalnymi przyciskami (grzanie foteli, tylna roleta itp) na konsoli środkowej tam obok wysówanych kubków masz jakieś przyciski
od czego to... ? jeżeli można wiedzieć :D
pozdr.





Odpowiedz z cytatem