-
Vip
Vip
chyba chodzi o element ruchomy który z czasem sie wyciera to taki bolec miedziany czy cuś dość miękki metal bywa że się wyciera kompletnie i nie ma styku z taśmą
dodam jeszcze ze w autach poliftowych ze względu na inną stacyjkę jak i również w autach z poduchą ten element jest inny
poliftowe nr 7
http://www.realoem.com/bmw/showparts...26&hg=32&fg=30
Ostatnio edytowane przez jarek88 ; 07-01-2012 o 17:04
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum