Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 48

Wątek: Co sądzicie o tym longu?

  1. #11
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    nawet bym się nie zastanawiał gdybym miał wybierać między tą E38 a E65 , na korzyść E38 oczywiście :)

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    jasne, tutaj tylko to E38. za dobre E65 trzeba dac te 80k przynajmniej

  3. #13
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Nie zapominajmy że ta e65 jest do opłat !!! cena 40 tys + wszystkie opłaty to się zrobi o WIELE więcej. Ładna e38 . E65 wygląda na zadbaną, całkowity golas to to nie jest.. widziałem gorsze braki jak tu ! Pamiętajmy że nie wszystkim do szczęścia potrzebne to co nam forumowiczom. Dla szarego Kowalskiego (większość kupujących) to już i tak wyposażenie kosmos ;)
    Ostatnio edytowane przez Jakub ; 07-01-2012 o 15:33

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    254
    BMW
    E38 740i + Porsche Cayenne 4.5
    Skąd
    Cheіmno
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    http://moto.allegro.pl/bmw-745i-2001...041976973.html

    tutaj za prawie identyczne pieniadze mamy model wyzej czyli e65
    Pytanie brzmi, czy chcemy kupić e38 w longu w wersji naprawde konkretnej czy e65 w wersji dla ubogich bo taka jest ta e65
    Zależy co kto szuka
    samo zestawienie słów "wersja dla ubogich" w parze z BMW serii 7 brzmi przynajmniej dziwnie ;)

  5. #15
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez przemol Zobacz posta
    samo zestawienie słów "wersja dla ubogich" w parze z BMW serii 7 brzmi przynajmniej dziwnie ;)
    brzmi jak ma brzmieć - natomiast Twoje tłumaczenie że cena za w/w auto jest przesadzona też jest ciekawe bo ktos pytał Cię ile to auto wg Ciebie powinno kosztowac skoro twierdzisz że za drogo - więc nas uświadom prosze bo szczerze nie rozumiem Twojego toku myslenia
    ...auto kilkunastoletnie więc bez przesady... - to co jak auto ma 13 lat załóżmy to ja mam je oddac za bezcen????
    no wybacz kolega ceni sobie na 39 tys zł i wg mnie ma do tego pełne prawo i wydaje mi się że podstawy bo auto piekne
    Ostatnio edytowane przez ADASIO ; 07-01-2012 o 16:32
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  6. #16
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Dokładnie Adasio ja też nie sprzedam auta za śmieszne pieniądze jak wiem że jest warta swojej ceny. Małe OT- Przed kilkoma minutami pod moim oknem sprzedała się e39 w tds-ie. Akurat niedaleko jest lampa, a ciemno już i tam sobie oglądali aż w końcu kupili- ''Każda potwora znajdzie swego amatora''

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    489
    BMW
    745 e65
    Skąd
    janów lub
    oj oj oj ale głupoty niektórzy piszą :D tak samo ja bym mógł napisać że wole wypasione e65 od f01 bez jakiejś tam pierdoły , musiałbym sie z ptakiem na rozum zamienić żeby dać 39k za e38

  8. #18
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    to e38 to prawie mój ideał-brak tylko navi 16x9:D również bym wybrał e38-w zestawieniu z tą "srebrzanką" wygrywa z zewnątrz jak i wewnątrz.

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    254
    BMW
    E38 740i + Porsche Cayenne 4.5
    Skąd
    Cheіmno
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    brzmi jak ma brzmieć - natomiast Twoje tłumaczenie że cena za w/w auto jest przesadzona też jest ciekawe bo ktos pytał Cię ile to auto wg Ciebie powinno kosztowac skoro twierdzisz że za drogo - więc nas uświadom prosze bo szczerze nie rozumiem Twojego toku myslenia
    ...auto kilkunastoletnie więc bez przesady... - to co jak auto ma 13 lat załóżmy to ja mam je oddac za bezcen????
    no wybacz kolega ceni sobie na 39 tys zł i wg mnie ma do tego pełne prawo i wydaje mi się że podstawy bo auto piekne
    - rynek dyktuje cenę, a nie widzimisie właściciela... rozumiem przywiązanie do samochodu, również jestem przywiązany do swojego ale wiem, że gdy nadejdzie chwila rozstania z moją 7er to nie dostanę za nią tyle ile bym chciał, mimo, że stan techniczny na dzień dzisiejszy określam na bdb a nawet bdb z plusem,
    - realna cena E38 w tym roczniku? przynajmniej te 10 tysięcy mniej niż chce za nią właściciel
    - co z tego że "kolega ceni sobie na 39 tys zł i wg mnie ma do tego pełne prawo i wydaje mi się że podstawy bo auto piekne" skoro jej nie sprzeda w tej cenie. Zastanawiałeś się dlaczego tak długo już wisi na allegro ?

    E38 to piękny samochód - gdyby nie był , nie kupiłbym go , ale nie ma co się oszukiwać- model ten powoli staje się "babcią" . Można sprzedać samochód za rozsądne pieniądze lub wystawić na allegro za ponad 10tyś PLN więcej niż cena rynkowa i łudzić się , że samochodem zainteresuje się "kolekcjoner" tudzież " znawca marki" .

  10. #20
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez jędrek Zobacz posta
    oj oj oj ale głupoty niektórzy piszą :D tak samo ja bym mógł napisać że wole wypasione e65 od f01 bez jakiejś tam pierdoły , musiałbym sie z ptakiem na rozum zamienić żeby dać 39k za e38

    w tym porównaniu akurat czyli e38 Silenta a e65 z pokazanej przeze mnie aukcji - wybacz ale zdecydowanie wolał bym to e38 mimo że modelowo i rocznikowo jest starsze.
    Poza tym nie porównywaliśmy tu e65 z F - więc nie przesadzaj prosze i nie rozpędzaj się

    Co do ceny e38 Silenta - hmm auto naprawde ładne i dobrze wyposażone no i long - wg mnie cena może ciut przesadzona ale sądze że jak by za 35 ja zrobił zeszła by bez kłopotów,natomiast to już jego wybór za ile ją wystawia i jego sprawa czy ją sprzeda za 39 czy za 29 tys zł
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •