Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: [mechanika] 728 nie pali na benzynie

  1. #1

    [mechanika] 728 nie pali na benzynie

    witam, przedwczoraj zgasiłem auto i po ok pół godziny chciałem zapalic i lipa! nie odpalił, mam zamontowany gaz sekwencje, odpala na benzynie i po osiągnięciu pewnej temperatury przełącza sie na gaz, wogóle nie chce chodzic na benzynie, holowałem go i wrzuciłem bieg- po paru chwilach przełączył sie na gaz i normalnie chodził jednak po zgaszeniu silnik nie pali na benzynie, sprawdzałem pompke paliwa- działa bez zarzutu, czy ktoś miał kiedys moze podobny problem? dodam ze to silnik 2.8
    bubu

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    sprawdz czy jest zasilanie na pompie hmm przewód gruby na pewno (fioletowo-czarny)

  3. #3
    jest, bo odpiąłem waż od pompki zacząłem palic i paliwo leci
    bubu

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    44
    BMW
    725 TDS
    Skąd
    wielkopolska/ Okonek
    Hej , kiedys miałem taki sam problem z innym autem i tez leciało tylko nie miało odpowiedniego cisnienia i czujnik na listwie nie dawał sygnału do kompa i tez nie odpalał moze sprawdz na zegarze u mechanika jakie masz cisnieni bo moze juz pompa pada
    pozdrawiam
    Syja14 :o)

  5. #5
    Tak tak. Sprawdz manometrem cisnienie paliwa na listwie - powinno byc 3.5 bara. Jesli nie ma a pompka chodzi to bedzie regulator cisnienia (jest na koncu listwy). Jesli cisnienie jest a nie chula, to musisz sprawdzic sterowanie wtryskiwaczami. Daj znac na biezaco jak postepy :D . Pamietaj - no. 1 to cisnienie na listwie :hah:

  6. #6
    jutro rano wioze do mechanika to zobaczymy co powie,
    bubu

  7. #7
    Jest oczywiscie mozliwosc ze emulator LPG dal ciala, ale nie sadze... zaczalbym od cisnienia.Daj jutro znac co mechanik wyweszyl :papa:

  8. #8
    dam znać jak będzie coś wiadomo, dzięki wielkie za pomoc
    bubu

  9. #9
    problem rozwiazany, wina pompki, zbyt niskie cisnienie
    bubu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •