Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Wymiana uchwytu na kubki przód

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    120
    BMW
    E38 728
    Skąd
    Siedlce

    Wymiana uchwytu na kubki przód

    Witam.

    Mam połamany uchwyt na kubki tzn. po otwarciu zostaje w ręce:) Szukałem, ale nie ma konkretów jak to zrobić. Może ktoś przerabiał to u siebie i napisze chociaż kilka pomocnych wskazówek. Pewnie trzeba od góry rozebrać cały panel środkowy ale czy trzeba go wyjmować całkiem? Czy uda się to jakoś wykręcić stamtąd po wyjęciu panela klimy?

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jokerow750
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    452
    BMW
    E38 750i, 750iL
    Skąd
    Katowice
    podłączę się, u nie jest to samo i dodatkowo po zakrapianej imprezie został otwarty ten z tyłu w kanapie (polift ) :D Wypadł element od spodu uchwytu, taka płaska plastikowa płytka i uchwyt nie chce się składać po naciśnięciu ;) Może ktoś już to przerabiał ? :)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tgracing
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    970
    BMW
    BMW E38 750iL '00 Cosmosswarz Shadowline, F11 535d xDrive '16, Ex. Mini R53 Cooper S '02 & E34 525i
    Skąd
    Szczecin, aktualnie: DE, Bodensee
    Kupiłem uchwyt od angola, 35zł z przesyłką. Jest inny tzn. nie da się go zamontować bo jest odwrotny. Jednak w moim przypadku okazało się, że nic nie trzeba rozbierać, bo brakowało u mnie kilku elementów (jakaś sprężynka, prowadnica itp.) i dlatego uchwyt zostawał mi w ręce. Przełożyłem bebechy z angola i teraz działa po mimo, że u mnie są wyłamane te dwa plastikowe wąsy zabezpieczające ją przed otwarciem na maxa. :D
    Widocznie mechanika tego uchwytu jest tak zrobiona, że mimo brak ograniczników i tak nie pozwala otworzy się w taki sposób żeby uchwyt wpadł.
    Ostatnio edytowane przez tgracing ; 31-12-2011 o 13:16
    "Nada pode me separar do amor de deus" Ayrton Senna da Silva (1960-1994)

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar piter2082
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    50
    BMW
    e38 728iA M52TU
    Skąd
    Norway
    Miałem ten sam problem u siebie, kupiłem używany uchwyt również od anglika(jak się okazało przy montażu). Ogólnie to rozebrałem całą środkową konsolę(tzn. tą z radiem, panelem klimy). Sam demontaż bajecznie prosty, trzeba zdemontować listwy drewniane (prawa przy kierownicy na wcisk, ta po stronie pasażera przykręcona plastikowymi "śrubkami"), potem o ile pamiętam 4 wkręty i cała konsola wychodzi. Panel klimy i radia-BC na wcisk na "klipsy", radio na dwie śrubeczki. Jeśli kupisz od anglika to czeka Cię trochę przeróbek. Widzę że kolega jest z Siedlec,a tak się składa że obecnie jestem w Siedlcach więc jeśli trzeba to z chęcią pomogę osobiście- jakby co to pisz na PW :)

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kotsylwester
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    109
    BMW
    V8 Manual
    Skąd
    Józefów
    Elo,

    A czy jak tylna kanapa nie ma uchwytów na kubek to można je zamontować?

    Podobnie nie mam uchwytów w konsoli - fabrycznie bo mam 94. Czy mogę je bezproblemowo zamontować?

  6. #6
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Z przodem nie wiem jak jest ,ale jak chcesz to mam kanapę z tym uchwytem za grosze :)

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kotsylwester
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    109
    BMW
    V8 Manual
    Skąd
    Józefów
    o a jaki kolor i materiał?

  8. #8
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    czarna skóra :) aa i mam jeszcze kolor "koniakowy " totalny indyvidual :)

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kotsylwester
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    109
    BMW
    V8 Manual
    Skąd
    Józefów
    To niestety nie moje kolory :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •