Strona 9 z 13 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 128

Wątek: III Zlot BMW7 Klub Polska / Relacje / Fotki / Komentarze !

  1. #81
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    a zapodaj linka do tego ogłoszenia co wystawiłeś.

    no z drugiej strony jak miało być o 11. to o 11. mimo że sam 2 dnia się spóźniłem....



    Inną sprawą jest że na następny zlot trzeba będzie wynająć ok. 20 nowych 7-mek z możliwością pojeżdżenia przez cały dzień dla takich ludzi.

    Bywałem na wielu zlotach i spotach jeszcze pod innymi markami ale Nasze organizacyjnie przebijają wszystko. i niech mi burak nie mówi że jak jest 100 hond civic jest to zorganizowane super.!

    Zresztą nie mam ochoty wdawać się w dyskusję z osobami które uważają fiata, skodę lub mercedesa za lepsze auta bo nie jeżdżą nimi "buraki".

    No a już mnie dobija tekst 10-12 letnie brudne auta... Sam pomyka fiatem co ma 5 lat... oczywiście Punto rodziców..

  2. #82
    Zlocik super, przynajmniej tak wnioskuje ze zdjęć i waszych wypowiedzi :) Bardzo żałuje że nie byłem ale nie wiedziałem że tak szybko uda mi sie kupić w kwietniu wymarzone autko a potem to już nie miałem mozliwości przyjechać. Ale mam nadzieje ze następnym razem mi sie uda.

    A co do dyskusji na forum zgorzelskim to żenada. A tekst o hondach to po prostu śmiech. Przecież honde ma co drugi dzieciak więc nie dziwne że na zlot mogą ich przyjechac setki. Co to w ogóle za porównanie do bmw i to jeszcze serii 7 który jest jednak samochodem wyjątkowym, elitarnym i nadal dość rzadkim okazem na polskich drogach.
    To tyle z mojej strony.

    Pozdrawiam Wszystkich

  3. #83
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    130
    BMW
    740iL
    Skąd
    Wilkowiecko
    Tydzień po...




















  4. #84
    Vip Vip Awatar Wiesław
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,784
    BMW
    E 38 740d
    Skąd
    Lubań
    Mam trochę fotek ale muszę powybierać bo nie chcę się powtarzać.

  5. #85
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Widać, że udała wam się wspaniała impreza. Gratuluję.

    Co do tych gości ze Zgorzelca... W prymitywnym świecie zwierząt jedna małpa zabije drugą o banana, nawet jak jest najedzona.
    Podobnie tamci ludzie, sami pokazali, że poziomem intelektualnym daleko nie odbiegli od w/w małp Zobaczyli świetne auta i poprostu zazdrość ich zjadła, że samo przejechanie tych 300 km było droższe od ich Hond Civic. A jedyne co mogli zobić to sobie popisać na forum :)

    Pozdrawiam

  6. #86
    Vip Vip Awatar Wiesław
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,784
    BMW
    E 38 740d
    Skąd
    Lubań
    3 zlot

  7. #87
    7ka
    Gość




































  8. #88
    Vip Vip Awatar Wiesław
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,784
    BMW
    E 38 740d
    Skąd
    Lubań
    Jeszcze parę fotek ode mnie:

  9. #89
    Vip Vip Awatar Wiesław
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,784
    BMW
    E 38 740d
    Skąd
    Lubań
    Jeszcze fotki:

  10. #90
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Panowie - jezeli wrzucacie fotki jako zalaczniki na forum - to zmniejszajcie prosze ich pojemnosc. Jest duzo fotek majacych rozmiar ponad 1 MB - a miejsce na serwerze jak i traffic mamy ograniczone .....

    Prosze myslec o tym w przyszlosci.


    sebek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •