Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 86 z 86

Wątek: Jaką E32 wybrać ?

  1. #81
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    Czyli morał taki z waszych wypowiedzi że nie warto jeździć na stacje kontroli pojazdów.Mam rozumieć że jak w marcu byłem na stacji i wyszło mi po 70% sprawności amorów to też już są do wymiany?
    Hehe - nie zgadzam się.
    Mam zaprzyjaźniona stację diagnostyczną - u nich robię przeglądy, a i tak średnio co 3-4 miesiące zaglądam na przetrzepania auta (profilaktycznie).
    A że się z nimi związałem, to pól godziny przglądu kosztuje mnie flaszkę lub piwo.

    A moja wypowiedź jedynie dotyczy tego, że można jakos częściowo oszukać badanie amorów - a tym samym bardziej się oszukuje samego siebie 8/
    Sam kilka razy spotkałem kogoś, że na kilku stacjach badał amory i na każdej wyszło inaczej - czemu?? jakieś teorie spiskowe?

    Dudza - jak masz możliwość to sprawdzaj auto kiedy tylko możesz i chcesz - zawsze będziesz wiedział czym jeździsz


    @SMela21
    auto każde na allegro jest full opcja, igła, super hiper i ect.
    i każde auto trzeba dokładnie przetrzepać przy kupnie, by się potem nie obudzić z ręką w nocniku !
    a moja rada jest taka - szukaj auta jak najlepszego technicznie, a wyposażenie ponad "base type" to przyjemności, które i tak możesz potem dokładać - bo co z tego że będziesz miał masakrycznie wóz naszpikowany wyposażeniem, jak nie będzie się nadawał do jazdy.

    A nasze 7er i tak na starcie są już tak wyposażone, jak inne nowe w max opcji.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  2. #82
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    33
    no akurat trafiłem niefartownie... wymiana panewek niby miała starczyć według mechanika a kolejne 50 km i to samo było.. następny raz robił za darmo już to samo ale kompletnie zrobiony remont :)

    THX za info o tamtym :)

  3. #83
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,806
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Skoczów
    SMela21 kolego zapraszam do działu przedstaw się zgodnie z regulaminem który zaakceptowałeś.

  4. #84
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    33
    przywitać się już przywitałem :) a teraz moje takie pytanie, szukam od razu ze sekwencja ale czy opłacało by się kupić automat i zrobić swapa na manual, zestawik widziałem za 3 tys ale ile ktoś weźmie za robocizna?? dużo roboty przy tym??

  5. #85
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez SMela21
    przywitać się już przywitałem :) a teraz moje takie pytanie, szukam od razu ze sekwencja ale czy opłacało by się kupić automat i zrobić swapa na manual, zestawik widziałem za 3 tys ale ile ktoś weźmie za robocizna?? dużo roboty przy tym??
    Zrezygnuj z takich zamiarów - dobrze Ci radzę, a jak chcesz wiedzieć czemu, to przeszukaj dobrze forum.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  6. #86
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    613
    BMW
    730 D E38
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Cytat Zamieszczone przez Hubertus7er
    Cytat Zamieszczone przez SMela21
    przywitać się już przywitałem :) a teraz moje takie pytanie, szukam od razu ze sekwencja ale czy opłacało by się kupić automat i zrobić swapa na manual, zestawik widziałem za 3 tys ale ile ktoś weźmie za robocizna?? dużo roboty przy tym??
    Zrezygnuj z takich zamiarów - dobrze Ci radzę, a jak chcesz wiedzieć czemu, to przeszukaj dobrze forum.
    Hubertus7er bardzo mądrze prawi :D

    Posłuchaj go :)
    Only E38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •