Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 86

Wątek: Jaką E32 wybrać ?

  1. #71
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    Cytat Zamieszczone przez fankabmw
    Panie Anatol niestety nie mam możliwości edycji postow gdyż internet mam w telefonie :-( więc jeśli to nie problem to proszę przymknąć oko.
    Nie ma za co. Po to jest forum by sobie pomagać. Szkoda tylko że nikt nie ma modułu komfortu w E32 to mi by pomógł.
    Ja nie zrozumiałem z tego nic .... jakieś tłumaczenie? :hihi:
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

  2. #72
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Pan Anatol zaznaczył w moim poście że nie użyłem edycji tylko napisałem jeden pod drugim - powód grzecznie wyjaśniłem. A odnośnie modułu napisałem a raczej dopisałem się do tematu jednego z kolegów który pisał o module ale niestety nikt nie odpisał. Ale ja wiem dlaczego.

  3. #73
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    7
    Nie dano też borykałem się z dylematem, jak kupić aby nie wtopić.
    Powiem wprost, nawet fachowcy się mylą...
    Auto które przeszło diagnostykę na OK poszło do mechanika w celach konserwatorskich. Wyjechało po 2 tyg po wymianie amorów które wg diagnostyki były prawie jak nowe i paru jeszcze rzeczy. Razem naprawa na "dzień dobry" wyszła na 3 tyś...
    Kupowanie auta z nieznanego źródła, szczególnie BMW, jest po prostu częściowo kupowaniem kota w worku.
    BMW 740iL e32

  4. #74
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    225
    BMW
    szukam znów....
    Skąd
    Wrocław
    amen. :medit: ..

  5. #75
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez KrzysztofS
    Nie dano też borykałem się z dylematem, jak kupić aby nie wtopić.
    Powiem wprost, nawet fachowcy się mylą...
    Auto które przeszło diagnostykę na OK poszło do mechanika w celach konserwatorskich. Wyjechało po 2 tyg po wymianie amorów które wg diagnostyki były prawie jak nowe i paru jeszcze rzeczy. Razem naprawa na "dzień dobry" wyszła na 3 tyś...
    Kupowanie auta z nieznanego źródła, szczególnie BMW, jest po prostu częściowo kupowaniem kota w worku.
    Jeśli Ci zrobili przegląd na stacji diagnostycznej i na kompie wyszło że amory są dobre to moim zdaniem mechanik załatwił Cie bez mydła :?

  6. #76
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda

    Jeśli Ci zrobili przegląd na stacji diagnostycznej i na kompie wyszło że amory są dobre to moim zdaniem mechanik załatwił Cie bez mydła :?
    Z tą różnicą, że wynik się zniekształca w stosunku od obciążenia auta i ciśnienia powietrza w oponach :)
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  7. #77
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Czyli morał taki z waszych wypowiedzi że nie warto jeździć na stacje kontroli pojazdów.Mam rozumieć że jak w marcu byłem na stacji i wyszło mi po 70% sprawności amorów to też już są do wymiany?

  8. #78
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    33
    temat taki jakbym chciał założyć, a po co mam to robić żeby robić powtórki. Wcześniej nie uważałem tylko japonce. Zraziłem się widząc często plastikowe BMW e36 316,318 z "ciekawym bodym", jednym zdaniem ten model jest najczęściej wiesniaczony tak jak calibra :/ potem zraziłem się bardziej niemcem po zakupie audi 80, po 100KM normalnej jazdy obrócona panewka - albo pech albo silnik był podszykowany naprawdę nieźle. PO komentarzach te e32 jest niezły :) mimo ze części trochę kosztują, no ale przecież autko niby mało awaryjne. Dziwie się tylko ze tak dobrze wyposażone auto można kupić poniżej 10 tys. Mam kilka pytań:

    1. Czytałem co eis psuje i teraz pytam jak często :) chodzi o bajery elektroniczne oraz elektronikę silnika

    2. Polskie drogi mocno niszczą zawias BMW, ale czy to prawda ze na rok 2 razy trzeba coś wymieniać, chodzi o jakieś łączniki, tulejki.

    3.O spalanie chyba wszystko wiem wiec brak pytań :) będzie gaz sekwencja to i 20 może palić :)

    4. Cała elektronike sprawdzę przed zakupem, wiem gdzie rdza wyskakuje. czy jeszcze coś?? Jakie są najsłabsze punktu auta na które nie powinienem patrzeć bo każde to ma.

    Ta ciekawie wygląda:
    http://moto.allegro.pl/item660540372...kwencyjny.html

  9. #79
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    613
    BMW
    730 D E38
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Daj sobie spokój z tym samochodem z linku :hah:

    Był już omawiany :hihi:

    Zlooookaj i poczytaj o nim tutaj:

    http://forum.7er.pl/e32-735i-brodnica-uwaga-vt8353.htm

    Napewno odechce Ci się go oglądać :P
    Only E38

  10. #80
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    jeśli dotychczas jeździłeś japonią i zraziłeś się do audi 80 to wygląda na to że e32 nie jest dla ciebie bo to nie są mało palące i bezobsługowe auta
    Czarne e32 w benzynie!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •