Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 86

Wątek: Jaką E32 wybrać ?

  1. #61
    Zaawansowany Użytkownik Awatar m.r.77.bmw
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    312
    BMW
    E34 520
    Skąd
    iNOWROCŁAW
    a ja jako nowy dodam ze mam 3.0 R6 w automacie i lata ok. miałem e30 w 2.0 i 2.5 R6 ale okazały się złomy bo jakieś wieśniaki kręciły je na maksa. i dodam tylko ze jak kupić to tylko bez gazu,chyba ze wie się od kogo się kupuje (osobiście jestem przeciwny gazowni).wiem panowie ze to słaba jednostka napędowa ale i tak pokazuje swoje pazurki :D .a co do ceny części to są przyzwoite jak na takie auto , spalanie niskie patrząc na wagę i pojemność.

  2. #62
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BOSS302
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    108
    BMW
    E32 - M60B30 '93
    Skąd
    Kraków
    Panowie, a na co przede wszystkim zwracać uwagę przy zakupie E32 ?? W jakie miejsca trzeba zaglądnąc, co sprawdzić?? pozdrawiam

  3. #63
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    225
    BMW
    szukam znów....
    Skąd
    Wrocław
    Wiesz co! to jakich czarów użyć żeby było dobrze to koledzy powiedzą tobie ogólnie i takie same informacje uzyskał kilka postów wcześniej forumowicz "KRapicki" i na drugi dzień od kupna auto stało juz na wymianę uszczelki pod głowicą i kto wie czy nie samej głowicy.
    Może zbieg okoliczności a może po prostu ktoś już o tym wiedział i szybko ją pchnął. :razz:

    Więc jak ktoś dobrze coś ukryje to kupisz i później będziesz miał auto w serwisie aż nie doprowadzisz jej do stanu jaki Ty będziesz preferował a nie druciarz od którego kupiłeś.

  4. #64
    Zaawansowany Użytkownik Awatar m.r.77.bmw
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    312
    BMW
    E34 520
    Skąd
    iNOWROCŁAW
    co racja to racja. zawsze jest cos do roboty.ale dokladne ogledziny ustrzegą cie przed DUŻYMI wydatkami. przed odpaleniem pooglądaj autko potem odpal najlepiej zimny silnik zobacz co z komina idzie , sprawdZ przeciągi przez rurke bagnetu , zobacz na mleko w borygo i tak ogladaj az sie nagrzeje do temp. roboczej.potem jazda i spokojna i szybka,lekkie i mocne hamowanie. zresztą to pewnie wiesz ale pamiętaj cudo może byc ładne i do dupy bebechy. wiec ja poszukalem sprawne technicznie ale troche zaniedbane dla oka,to sie da poprawic. powodzenia

  5. #65
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    26
    nie chcialem zakladac nowego tematu zeby nie bylo balaganu na forum ;) .
    jak przekrece kluczyk to jakie komunikaty powinny mi sie pojawic na kompie ? ni w zab nie czaje niemca a wczoraj ogladajac ladna sztuke cos tam wyskoczylo :/ .

  6. #66
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Masz na myśli wyświetlacz pod zegarami? Nic nie powinno się świecić no poza kontrolkami inspekcji. Ale może gość ma założone xsenon to będzie komunikat abblendlicht.

  7. #67
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Jak masz możliwość to śpisz komunikaty i napisz jakie są. Może to pierdoly.

  8. #68
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez fankabmw
    Jak masz możliwość to śpisz komunikaty i napisz jakie są. Może to pierdoly.

    Edycja !!!!!!

  9. #69
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    26
    acha, tamta sztuka nie mam co sobie zaprzatac glowy, bo mi nie odpowiadala. bylem ja obejrzec tylko po to zeby sie przymierzyc czy 7 mi pasuje, a ze komis to i czasu ludziom nie zajmowalem.
    dzieki za informacje!

  10. #70
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Panie Anatol niestety nie mam możliwości edycji postow gdyż internet mam w telefonie :-( więc jeśli to nie problem to proszę przymknąć oko.
    Nie ma za co. Po to jest forum by sobie pomagać. Szkoda tylko że nikt nie ma modułu komfortu w E32 to mi by pomógł.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •