Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 86

Wątek: Jaką E32 wybrać ?

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BOSS302
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    108
    BMW
    E32 - M60B30 '93
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez joe white
    Bo jak masz dalej niż 15 km sumarycznie to jeden bak na miesiąc ci nie starczy a do baku włazi 90+. Więc kolego chyba gaz jednak będzie.
    Do pracy mam dokładnie 12,5 km :) Więc dziennie do pracy i spowrotem robiłbym jakies 30 km. No ale przeciez trzeba też jeździć po pracy :)

  2. #22
    No to jeden bak zjeździsz na 100% nawet jak byś się bardzo starał. czyli licz się z paliwem w granicach (hmm max myślę) do 600 zł miesięcznie. Do tego przekalkuluj sobie ewentualną naprawę czegoś w ciągu miesiąca co może kosztować np. 300 zł. Inaczej mówiąc przy złych wiatrach auto może cię kosztować czasami nawet 1000 zł miesięcznie. No niektórzy maja więcej a niektórzy mniej więc musisz sobie już sam przekalkulować.
    A auta idealnego nie kupisz i zawsze może coś wyskoczyć a wtedy kasa potrzebna. Pamiętaj jednak co pisałem wyżej : zrobisz raz a dobrze i będzie służyło.

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BOSS302
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    108
    BMW
    E32 - M60B30 '93
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez joe white
    No to jeden bak zjeździsz na 100% nawet jak byś się bardzo starał. czyli licz się z paliwem w granicach (hmm max myślę) do 600 zł miesięcznie. Do tego przekalkuluj sobie ewentualną naprawę czegoś w ciągu miesiąca co może kosztować np. 300 zł. Inaczej mówiąc przy złych wiatrach auto może cię kosztować czasami nawet 1000 zł miesięcznie. No niektórzy maja więcej a niektórzy mniej więc musisz sobie już sam przekalkulować.
    A auta idealnego nie kupisz i zawsze może coś wyskoczyć a wtedy kasa potrzebna. Pamiętaj jednak co pisałem wyżej : zrobisz raz a dobrze i będzie służyło.
    1000 zł to ja teraz miesięcznie odkładam na auto, bo inaczej zbieranie trwałoby 2 lata przynajmniej :) Czyli wychodzi jednak na to że bez lpg się nie obejdzie, bo z tego co tak sobie wyliczałem to 30 zł taniej wychodzi lpg na 100 km.

  4. #24
    Obawiam się że chyba jednak się nie obejdzie ;) . Co innego gdybyś do pracy jeździł po trasie lub bez korków. Poza tym 7 i zakorkowane centrum to niezbyt dobry pomysł. To auto kocha trasę i tam się najlepiej czuje.

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BOSS302
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    108
    BMW
    E32 - M60B30 '93
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez joe white
    Co innego gdybyś do pracy jeździł po trasie lub bez korków.
    No jest to raczej niemożliwe. Druga sprawa że jednak mam ciężką nogę :)

  6. #26
    cze. rozwazajac wszystkie za i przeciw to jednak najrozsadniejszym wyjsciem jest 3.0 v8. a co do paliwa. to jesli gaz to tylko dobry. na dobrym gazie i 750 smiga jak trzeba. w przypadku bmw oszdednosci paru zlotych na czymkolwiek mszcza sie bardzo szybko. pozdro i zycze udanego wyboru.

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BOSS302
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    108
    BMW
    E32 - M60B30 '93
    Skąd
    Kraków
    Co myślicie na temat tego autka?? BMW 730 V8 , szkoda ze brakuje klimy, no i chyba zwykły gaz jest zamontowany.

  8. #28
    Mam Swoją do chandlu jakby coś to PW szkoda mi ją oddać jakiemuś ...... Bo to poczciwa beemka jest ;)
    Cеребряный бумер

    20'' inch ALPINA Wheels

    Moje Przywitaj sie ;D http://7er.pl/showthread.php/2460-e3...ighlight=Witam

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    179
    BMW
    E32 725 M50B25
    Skąd
    DWR
    Cytat Zamieszczone przez BOSS302
    Co myślicie na temat tego autka?? BMW 730 V8 , szkoda ze brakuje klimy, no i chyba zwykły gaz jest zamontowany.
    Ja od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem autka z takim silniczkiem .
    Sekwencję mam dopiero od kilku dni ale uważam że to najlepsza opcja , na pewno
    się szybko zwróci i serce tak nie boli przy ostrej jeździe :]

    Jak już to szukaj autka z klimatyzacją , to dopełnia komfort ;)

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BOSS302
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    108
    BMW
    E32 - M60B30 '93
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez czarek 730
    Mam Swoją do chandlu jakby coś to PW szkoda mi ją oddać jakiemuś ...... Bo to poczciwa beemka jest ;)
    Dzięki ale ja szukam siódemeczki z V8 :) pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •