Gratuluje zakupu :) bedzie co ogladac na spocie :D
Gratuluje zakupu :) bedzie co ogladac na spocie :D
Pozdrawiam
Wiktor
Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.
Witam. Ładniutka i z szeroką nerką.
Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
lecz jest celem samym w sobie.
https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/
witam sliczne sreberko![]()
No to w końcu masz spokój![]()
A jednak ta z Dębicy, to musisz teraz na spota zajechać i się wszystkim pochwalich....no do mnie to możesz wcześniej zajechać ;D
Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...
Ładniutka 7 :] zarzuć fotki wnętrza ;)
Zobacz Czarnulę :) -> www.7erczarnula.jpg.pl
Witam :)
Trzeba przyznać-prezencje ma ;)
Gratuluje i pozdrawiam :)
Dzięki chłopaki :)
Hubertus - napewno się jakoś zgadamy, co do spota, to postaram się wpaść na chwilke.
Fotki wnętrza będą niebawem :)
gratulacje
Gratuluje i pozdrawiam :)
Only E38