Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Wątek: Witam !

  1. #31
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Gratuluje zakupu :) bedzie co ogladac na spocie :D
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  2. #32
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Witam. Ładniutka i z szeroką nerką.
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  3. #33
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    49
    BMW
    e38 730D r00
    Skąd
    kalisz
    witam sliczne sreberko

  4. #34
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,949
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    No to w końcu masz spokój

    A jednak ta z Dębicy, to musisz teraz na spota zajechać i się wszystkim pochwalich....no do mnie to możesz wcześniej zajechać ;D
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  5. #35
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    179
    BMW
    E32 725 M50B25
    Skąd
    DWR
    Ładniutka 7 :] zarzuć fotki wnętrza ;)
    Zobacz Czarnulę :) -> www.7erczarnula.jpg.pl

  6. #36
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    886
    BMW
    BMW E38 740 1994r
    Skąd
    okolice Kalisza
    Witam :)
    Trzeba przyznać-prezencje ma ;)
    Gratuluje i pozdrawiam :)

  7. #37
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BOSS302
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    108
    BMW
    E32 - M60B30 '93
    Skąd
    Kraków
    Dzięki chłopaki :)
    Hubertus - napewno się jakoś zgadamy, co do spota, to postaram się wpaść na chwilke.
    Fotki wnętrza będą niebawem :)

  8. #38

  9. #39
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BOSS302
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    108
    BMW
    E32 - M60B30 '93
    Skąd
    Kraków
    Mała aktualizacja :) Nowe foteczki, pozdroo









  10. #40
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    613
    BMW
    730 D E38
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Gratuluje i pozdrawiam :)
    Only E38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •