Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: 730 Kostrzyń

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    26
    BMW
    w planach
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza

    730 Kostrzyń

    Kolejne autko, które wpadło ostatnim czasem. Będzie oglądane poo świętach ale może już macie jakieś sugestie po przeczytaniu ogłoszenia.
    Stan dobry więc kwestia sprawdzenia co mu dolega oprócz tego czujnika. Amory wymienione ale auto leży na glebie, nie ma wzmianki o innym zawieszeniu niż seria. Ogólnie auto wygląda adekwatnie do ceny.

    http://otomoto.pl/bmw-730-v8-C22258190.html

  2. #2
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Boro,nie to żeby mnie obchodziło kto,za ile kupuje auto. Patrząc na te zdjęcia i tylne błotniki+przednie+klapa+szczeliny na masce+progi nie wspominając o wnętrzu to na prawdę szkoda by mi było czasu żeby zadzwonić i pytać typa o byle co... Nic to ze zdjęć dobrze nie wróży.Bmw a tym bardziej 7 to nie jest auto gdzie zrobisz wszystko za "tysiaka"... przemyśl to

    Za taką kasę kupisz na prawdę świetne e32 a nie parcha z najniższej póki cenowej,jeśli e32 jest za stare to kup za te 12 koła coś innego...forda,vw.opla...,myślę że asrte II czy golfa IV za tą kasę znajdziesz porządnego i przynajmniej do jazdy

    pozdro
    Ostatnio edytowane przez Dzuda ; 22-12-2011 o 21:26

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jokerow750
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    452
    BMW
    E38 750i, 750iL
    Skąd
    Katowice
    Doradziłem podobnie, szukać zadbanego e32, bo za +10k zł można dostać całkiem fajne V8, a przynajmniej stan będzie dobry, w e38 w tych cenach to duży lotek ;)


    Co do egzemplarza, to przynajmniej w porównaniu z tym co oglądaliśmy ma jakieś tam wyposażenie, chociaż na głowę nie bije (chociaż jest ASC ;) ) Ale z samych fotek nie powala na kolana, zwłaszcza przedni zderzak :D

    I nie tylko ( dooglądałem fotki ) - progi niezłe, wszechobecna korozja, środek po 1mln km ( przynajmniej przebiegu nie pisał ), felgi+detale średnie. No chyba że ktoś ma 500m żeby je obejrzeć, ale fakt, już ze zdjęć nie warte uwagi, co dopiero na żywo...
    Ostatnio edytowane przez jokerow750 ; 22-12-2011 o 21:56

  4. #4
    www.foto-km.com Vip Awatar extino
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    652
    BMW
    BMW E32 740i V8 M62 1992 SHADOWLINE/E38 750i V12 M73 1999 / E65 745i V8 2002
    Skąd
    Poland
    Auto z moich okolic dosłownie 34km ode mnie więc kombinowane na pewno bo przygraniczni handlarze zawsze od lat kombinowali itp. Poza tym w okolicach brak zadbanych 7er niestety na polskich numerach a sprowadzane auto to zazwyczaj techniczny wrak kupiony w niemczech za około 1000 euro i w polsce sprzedawany za te 10-12 tys złotych. Jeśli na prawde chcesz kupić e38 do nawet dozbieraj a kup tobre auto i na lata i lepiej za granica niż w kraju!

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Jest znaczek V8 jest lans ;D
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    26
    BMW
    w planach
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    E32 jakoś mi nie podchodzi, więc posłucham bardziej doświadczonych i temat e38 odkładam w czasie do momentu kiedy będę mógł przeznaczyć więcej kasy na to auto. Trudno, nie sztuka się wpakować w bagno lepiej utrzymać się na powierzchni.

  7. #7
    www.foto-km.com Vip Awatar extino
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    652
    BMW
    BMW E32 740i V8 M62 1992 SHADOWLINE/E38 750i V12 M73 1999 / E65 745i V8 2002
    Skąd
    Poland
    Dokładnie popieram.
    Cytat Zamieszczone przez boro Zobacz posta
    E32 jakoś mi nie podchodzi, więc posłucham bardziej doświadczonych i temat e38 odkładam w czasie do momentu kiedy będę mógł przeznaczyć więcej kasy na to auto. Trudno, nie sztuka się wpakować w bagno lepiej utrzymać się na powierzchni.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    493
    BMW
    brak
    Skąd
    podkarpacie
    czujnik do wymiany - zawsze wszyscy chandlarze mowia ze tylko czujnik do wymiany za pare zloty, a pozniej niemal w kazdym przypadku okazuje sie ze czujnik dobrze pokazuje a auto ma konkretna usterke. bez powodu sie nie swieci kontrolka. jakby to tak tylko czujniki padaly w co drugim ogloszeniu to by serwisy trza pozamykac.
    Nie pchaj pieniedzy w jakiegos parcha typu e32, swiat ruszyl juz troche do przodu. realizuj swoje marzenie o e38. wstrzymaj sie, moze cos dolozysz kasy lub trafisz na inne ogloszenie, wybor jest duzy.

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar szajboos
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    582
    BMW
    e38 730d i Peugeot 806 2.0 HDi
    Skąd
    Brudne Południe - SRC
    Cytat Zamieszczone przez bmw Zobacz posta
    Nie pchaj pieniedzy w jakiegos parcha typu e32, swiat ruszyl juz troche do przodu. realizuj swoje marzenie o e38.
    Tyle że 3/4 e38 w PL to podobne parchy jak większość e32 w tym kraju. A doprowadzenie do ładu wymaga sporo większych nakładów w przypadku e38 niż e32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •