Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: FILTR KABINOWY

  1. #1
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG

    FILTR KABINOWY

    Witam wszystkich mam dylemat jak wiekszość chyba właścicieli e32. Natomiast znalazłem filtr kabinowy k 1031 pisze że do wersji e32. Ajak się dowiedziałem u mnie w e32 750IL ponoć go nie ma. Chciałem sprawdzić na realoem czy jest ale niestety jakoś po angielsku mi nie idzie czy mogł by mi ktoś pomóc w tej kwestii. Mój vin to dc56200 jeśli ktoś wie co i jak to prosze o pomoc. Dzieki i pozdrawiam

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok

  3. #3
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    Dzieki kolego. Gdzie niby ma być to wiem bo znalazłem instrukcje jak wymienić. Myśle że prawie cały dzień zajmie. No i tam pisze że po czerwcu 1990r są montowane, ciekawe z którego miesiąca jest moje auto ale to już sprawdze dzieki wysyłam instrukcje jak go wymienic

  4. #4
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    No i znalazłem moje auto jest z 09. 1990r. a więc mam ten filtr. Teraz zostaje tylko go wymienić a to już roboty na cały ciepły dzionek.

  5. #5
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Kolego nie takie to straszne max godzinka (ze 2 browarki i pełny relaks) jak nigdy tego nie robiłeś, za 2-gim razem to już max 10min. Ja najczęściej jeżdżę u mnie w miasteczku do pana, który robi mi te wymiany przy okazji oleju i cena wymiany filtrów jest w cenie materiału więc można sobie podarować grzebanie jak ktoś nie ma warunków lub chęci... ;)
    Dreams from Dreams - 7er...

  6. #6
    NO 10 minut to przesada, ale rzeczywiscie nie jest tak zle. Sa dwa wyjscia: albo demontaz schowka prog w plecach ;). Zimne piwko i powodzenia!! Pozdrawiam

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    w mojej e32 nie ma w ogole filtra pow co dziwne <lol>

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •