Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: OGRZEWANIE E38 2.8 panel klimy,elektrozawory,jeż,nagrzewnica??może ktoś podpowie;)

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    28
    BMW
    e38 2.8 manual
    Skąd
    warszawa

    OGRZEWANIE E38 2.8 panel klimy,elektrozawory,jeż,nagrzewnica??może ktoś podpowie;)

    na wstepie napisze,ze poczytałem posty ale 100% przypadku jak w moim aucie nie znalazłem,zaczeło sie tak,lato +25,mimo wyłączonego ogrzewania grzeje mocno na nogi,-wnioskuje elektrozawory,w pażdzierniku szyba przednia zaczyna mocno parowac,włączam nawiew nic,słychac tylko mocny szum powietrza pod konsolą(deską rozdzielczą),na szybe nie leci nic,nie miałem czasu ale postanowiłem wziąść sie za autko,zmieniłem już elektrozawory,ale dalej nic dobrego na szybe wieje pod konsolą,dodatkowo raz na 2 tyg. mniej wiecej kradnie prąd prawie do zera(moze ten jez?),i ogrzewanie jest mizerne...I tu moje pytanie co sprawdzac po kolei,panel klimy?jeż?klapy w nagrzewnicy?może jakaś inna przyczyna ? z góry dziekuje za podpowiedzi...
    m&m

  2. #2
    Vip Vip Awatar seban123
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2,291
    BMW
    E65 745d i E32 M30
    Skąd
    Puławy, Lubelskie
    Blog
    1
    Jeż możesz wykluczyć bo odpowiada za sterowanie prędkością wentylatora.
    Elektrozawory odpowiadają za regulację temperatury. Prądu same z siebie nie zabiorą to samo z jeżem.
    Może być problem z panelem jeśli chodzi o prąd i sterowanie grzaniem i klapami. Klapy to drugi temat.
    Wiedza o tym, gdzie znalezc informacje i jak ich uzywac to tajemnica sukcesu.
    Albert Einstein

  3. #3
    Vip Vip Awatar ArekLand
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    747
    BMW
    E38 2.8i "Zender"
    Skąd
    Leszno
    Panel Sterowania

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kosaaro
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    208
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    szkocja
    mam taki jak cos pisz na priv - tanio
    kosaaro

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •