Pokaż wyniki od 1 do 10 z 56

Wątek: "klapa" hydrauliczna ciagle problemy

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja

    "klapa" hydrauliczna ciagle problemy

    Z gory przepraszam ze zaczynam nowy temat , ale juz przeczytalem doslownie wszystkie tematy na forum i z takimi problemami jak ja mam nikt nie mial do czynienia . Juz k... siedze 2 dzien w garazu i jestem zalamany tym podlaczaniem tej klapy .



    jak widac na tym zdjeciu , nie moge odpowiednio zamontowac pompy bo przeszkadza mi ta skrzynka czarna po prawej stronie ( nawet nie wiem co to jest ) . Na chwile obecna pompa siedzi na miejscu ale tej puszki czarnej nie moge przykrecic bo zachacza o pompe . Co ja mam z tym zrobic jest jakies inne miejsce na ta czarna puszke ?

    Mam tez problem z zainstalowaniem tego bialego modulu HKM poprostu nie ma na niego miejsca .

    2 problem to kable . Przeczytalem wds i za chiny nie moge dojsc jak podlaczyc to wszystko . Moze mi ktos to rozrysowac z opisem kolorow kabli ? Jedyne do czego doszedlem to ze czerwony to plus . No i zgadzaja sie 2 kable od czujnika polozenia klapy i 1 od wlacznika .



    Czy te elementy tez mam wymienic ? Zawias i zamek ( zastanawiam sie bo je tez dostalem w kaplecie ) .



    a tak wyglada moja kostka . Wszystkie te kable musza byc podlaczone ? Jak ogladam na e38.org w projekcie edwina to on ma tak jak by mniej kabli .



    P.S jesli ktos mi pomoze napewno sie odwdziecze ... aha ten kaplet z tego co widze po elementach to marzec 1998 roku wiec przedlift ( moze to ma znaczenie ze wzgledu na kolory kabli )
    Ostatnio edytowane przez technics ; 18-12-2011 o 11:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •