Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: zakłócenia w odbiorze radia

  1. #11
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Wiesz powodów zawsze może być sporo od prozaicznych jak samo podłączenie anteny przez jej uszkodzenie mechaniczne lub wzmacniacza fabrycznego... Tu nie da sie powiedzieć zrób tak to będzie działać metoda Wojtka może być całkiem dobra... choć czasochłonna. ;)
    Dreams from Dreams - 7er...

  2. #12
    Jak masz mozliwosc, to podmien sobie z innego auta wzmacniacz antenowy. Jest schowany za lewym slupkiem C. Oczywiscie zakladam ze przy kablach antenowych ani przy paskach grzewczych na tylnej szybie nikt nie grzegal :what: Wzmacniacze czasami padaly :?

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    134
    BMW
    728 e38
    Skąd
    Białystok/Gdynia
    mam podobny problem z ta róznica ze wzm. antenowy chyba dziala, tzn. po odpieciu z niego plusa zamiast audycji w radiu slychac szum, po odpieciu jakiegokolwiek innego przewodu radio gra jak gralo :? sciezki na szybie wydaja sie byc ok. znalazl ktos rozwiazanie tego problemu?

    ---
    Dobra problem rozwiazany ;) zaklucenia powodowala wtyczka anteny do radia :) proponuje kupic nowa - wydatek 60gr. a leniwi moga rozgiac tego "siurka" na wtyczce tak aby lepiej przylegal to gniazda wej. i problem z glowy :) wszystkie radia lapie i zero zaklucen nawet w garazach i tunelach ;)
    "With Great Power, Comes Great Responsibility"

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    162
    BMW
    E38 730d 1999r
    Skąd
    Wejherowo
    Witam :)

    Dobrałem się dziś do tego wzmacniacza antenowego, bo również mam problem z czystym odbiorem radia. Na początek sprawdziłem, czy dochodzi napięcie w ogóle do niego - wyszło mi 0.75V, sprawdzałem na kostce tej "od dołu", z brązowym i chyba białym kabelkiem. Tak ma być? Radio nie reaguje na odłączenie kabla koncentrycznego w sposób jednoznaczny. Raz po odłączeniu kabla był sam szum, raz nie było w ogóle różnicy, raz po podłączeniu z powrotem zaczęło szumieć (na odłączonym grało w miarę). Jestem lekko zdezorientowany Chciałem go podmienić, ale nie mam skąd wziąć inny wzmacniacz. Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc :)

    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •