Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Pomocy:)

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2015
    Posty
    154
    BMW
    E38 730iA E93 320d Cabrio
    Skąd
    Żywiec

    Post Pomocy:)

    Witam, mam taki problem a mianowicie zatrzasnąłem klucze w aucie. Wie ktoś może jak otworzyć E38?

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    105
    BMW
    e38 728i
    Skąd
    Kętrzyn
    Albo ślusarz albo młotek i któraś szybę musisz poświęcić. Tylko zastanawia mię jakim cudem udało ci się kluczyki zatrzasnac

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar Cypcyk
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    62
    BMW
    e38, 728i
    Skąd
    Zawiercie, Buren weine
    tylko żeby nie przyszło Ci do głowy wybijać tej małej szybki z tyłu trójkątnej bo jest najdroższa xd

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    244
    BMW
    E38 750iL 2001
    Skąd
    Bydgoszcz

    Post

    Moja była zatrzasnęła kiedyś kluczyki w Tico. Zadzwoniliśmy po usługę typu 'awaryjne otwieranie zamków. Po godzinie przyjechało jakieś Berlingo czy coś podobnego, wysiadł młody chłopak, 25 minut spisywał rozmaite papiery, podszedł do samochodu i otworzył go szybciej niż kluczykiem :) Poważnie, nawet ułamka sekundy to nie trwało. Kosztowało nas to 100zł, czyli na pewno mniej niż szyba z montażem.

  5. #5
    Początkujący Użytkownik Awatar Cypcyk
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    62
    BMW
    e38, 728i
    Skąd
    Zawiercie, Buren weine
    100zł to taniej niż szyba z montażem? xD Ja w swoim puncie otwierałem awaryjnie wybijając szybę kierowcy, 25zł szyba. Założyłem samemu :D 75zł w kieszeni

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kamiloo_
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    423
    BMW
    e38
    Skąd
    Mazury
    Ja kiedyś miałem fajny przypadek ... mialem awarie modułu komfortu w e38 podjechałem pod garaż otworzyć drzwi auto było na chodzie wracam a tu patrze auto sie zatrzasneło auto chodzi kluczyki w stacyjce . Zadzwoniłem po kumpla maiał fajny przyrząd taką poduszkę z pomką delikatnie wlozylismy ją miedzy drzwi na pompowaliśmy poswtała nie wielka szczelina wsadzilismy druta wcisneliśmy przycisk opuszczania szyb z drugiej strony szyba opadła i gotowe . Sa takie usługi jak otwieranie awaryjne szyb kosztuje to od 80 do 200 zl zalezy jaka fura jaki problem

  7. #7
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Cypcyk Zobacz posta
    tylko żeby nie przyszło Ci do głowy wybijać tej małej szybki z tyłu trójkątnej bo jest najdroższa xd
    Fakt ceny powalają...

    http://allegro.pl/szyba-szybka-boczn...944592137.html

    http://allegro.pl/bmw-seria-7-e38-sz...049337158.html

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kamiloo_
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    423
    BMW
    e38
    Skąd
    Mazury
    Ciekawe czy sprzedają na raty : D ale w serwisie pewnie o wiele więcej kosztuje ja pytalem o przednią to coś powyżej tysiąca krzyczeli

    Wysłane z mojego IdeaTabA1000-F przy użyciu Tapatalka

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar darekbb
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    1,520
    BMW
    E38 730iA 1995
    Skąd
    Czechowice-Dziedzice
    Cytat Zamieszczone przez Cypcyk Zobacz posta
    tylko żeby nie przyszło Ci do głowy wybijać tej małej szybki z tyłu trójkątnej bo jest najdroższa xd
    Ja w ten sposób dostalem sie do swojej byłej e34jak zatrzasnalem . Koszt - 20 zl szybe wymienilem sam

  10. #10
    Początkujący Użytkownik Awatar FuTuRee
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    86
    BMW
    e38 m62b44 e65 n62b36 e70 n52b30
    Skąd
    Mała wioska gdzieś w środku
    Pewnie zaraz komuś się narażę, ale czy naprawdę uważacie, że 100 zł za usługę o której mowa to dużo?? Dojazd do klienta równa się czas, dokumentacja równa się czas, plus paliwo i otworzenie samochodu. Szczerze mówiąc wolałbym zapłacić stówkę i nie być zmuszonym do wybijania szyb. Wyobraźcie sobie macie zadbany egzemplarz tłuczecie szkło i co dalej? Sprzątanie, jedna szyba nieoryginalna już nie mówię o poświęconym czasie ściąganiu tapicerki, wykręcaniu głośnika i oczywiście odklejaniu pianki wygłuszającej. Do tego prawidłowa regulacja szkła na prowadnicach aby pracowała prawidłowo bez obciążenia na silnik w przypadku elektrycznych szyb. Teraz spróbujcie przykleić ową piankę jak w oryginale aby dolegała w każdym rogu. Co do trójkąta, może i jest tani ale jest jeszcze więcej pracy, żeby go wymienić. Oprócz tego co napisałem dochodzi zdjęcie listwy chromowanej z drzwi listwy trzymającej uszczelkę zewnętrzną trzy śrubki od środka a i "trójkąt" trzeba włożyć razem z tymi piankowymi uszczelkami jak chcemy żeby zadanie zostało wykonane prawidłowo. Może i podchodzę do tego purystyczne, ale wolałbym iść do swojej pracy i zarobić w spokoju stówkę niż poświęcać adekwatnie taki sam kawałek czasu na tę robotę. Nie ukrywając przecież dochodzi cena szyby, klipsów- zawsze jakiś pęknie no i tubki kleju do pianki. Moim zdaniem koszta podobne. Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. [elektryka] Pomocy!
    Przez DyZmA w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-10-2013, 12:20
  2. pomocy
    Przez artur240786 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 16-10-2011, 21:32
  3. Pomocy !!!
    Przez Mikołaj w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 14-06-2009, 23:20
  4. pomocy
    Przez artue22 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-10-2007, 19:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •