Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Klamka wewnętrzna

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    89
    BMW
    E38 735i V8
    Skąd
    Warszawa

    Klamka wewnętrzna

    Problem dotyczy odstajacej klamki wewnętrznej. Spiesząc się pociagnalem klamkę troche za mocno i teraz nie wraca do normalnej pozycji tylko odstaje.
    Dodam iż wszystko działa normalnie ale denerwuje mnie to odstawanie. co z tym fantem zrobić ?

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    85
    BMW
    E38 728i 95`
    Skąd
    SC CZĘSTOCHOWA
    1. Rozkrec sobie klameczke i sprawdz czy linka trzyma sie w swoim kolnierzu (przy klamce) . Zdarza sie jej wypasc przy mocniejszym szarpnieciu.
    2. W moim wypadku przy paro-krotnym zdejmowaniu boczku drzwi linka znalazla troche luzu wiec pasek uciskowy ogranjiczajacy ja i troszeczke naciagajac gdzies w polowie odleglosci miedzy klamka a zamkiem pomoglo,musze powiedziec ze dziala lepiej niz od ..nowosci:p

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    53
    BMW
    E38 728
    Skąd
    WM
    Witam , troche odgrzeje ... problem nastepujący, klamka wew(strona kierowcy) delikatnie odstawała i chyba nie zdążyłem jej naprawic. Odkrecam klamke ...linka zerwana, został sam haczyk na klamce ;/ Pytanie , jak sie za to zabrac ? na allegro nie widac żadnej oferty. Z tego co widze na realoem to ciegno musi byc dedykowane do drzwi lewych. Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •