Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: Realna wartość.

  1. #21
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez andyp Zobacz posta
    Dlatego zmartwiła mnie dzisiejsza aukcja :

    http://allegro.pl/show_item.php?item=1974574502
    Znam to auto, nie najgorzej wyposażona ale to złom, kit pęka w kilku miejscach, kolega miał z nią co chwile jakiś problem jak nie chłodnica to co innego, na początku stała chyba za 16k.. tu akurat cena jest adekwatna do stanu.. aha i to już chyba 3 właściciel tego auta w ostatnim czasie (czyt. pół roku)

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik Awatar Saillupus
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,473
    BMW
    e65 760i 2003r , X5 4.6iS 2002r
    Skąd
    Szczecin
    Blog
    6
    tamta 750 wisiała na allegro jakiś czas temu za ponad 30tys
    potem nagle zeszła poniżej 20 i znikła, były jakieś straszne problemy z tym autem jak pamiętam, gdzieś był temat na forum...
    a teraz patrze że jest mocno obita i cena jeszcze spadła
    jak kojarzycie to na słoneczkach stała...
    charakterystyczne auto, czarny dach, gwint, czarne lusterka, nerki itp
    było e38 730d 1999r, e38 750i 2000r, e53 4.4i 2001r, e46 330Ci 2001r

  3. #23
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    43
    BMW
    E65 750Li
    Skąd
    Koszalin
    Cytat Zamieszczone przez BOSS Zobacz posta
    Dlaczego zatem wiekszosc 760 jest po sponsorowanej przez BMW wymianie silnika i to juz przy przebiegach 40-50tkm??
    Zanim kupiłem swoją BMW, przeglądałem akcje serwisowe nie było nic takiego! Nie wiem skąd wziąłeś tą informację?
    Jak już gdzieś pisałem, znam trzech właścicieli 760 w moim regionie, wszyscy mają najechane ponad 200k km i nie
    było żadnych problemów z motorem. Może po prostu u niektórych właścicieli wychodziło niezrozumienie do czego
    taki silnik służy?!

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    493
    BMW
    brak
    Skąd
    podkarpacie
    Cytat Zamieszczone przez andyp Zobacz posta
    Z tymi problemami z silnikiem w 760 to według mnie urban legend. Nikt nie widział, nikt nie słyszał,
    wszyscy powtarzają, .....
    Tak jest. Najwiecej do gadania na temat psujacych sie 760 maja ci co nigdy nie mieli, za to regularnie przegladaja mobile.de i patrza ze wisi raptem kilka ogloszen i wszystkie z wymienianym silnikiem. A ile tych ogloszen o popsutych e65 760 jest raptem na mobile.de? 100?? 500?? Takie auto jako nowe kosztowalo kupe kasy, posiada sie je nie tylko dla jakichs specjalnych parametrow silnika, ale glownie dla prestizu ktorego nigdy nie bedzie miec zadne 745, 750. Po prostu nie ta liga.
    Tak wiec nie dziwi mnie ze ewentualne ogloszenia, jezeli sie jakiekolwiek pojawiaja, dotycza aut z usterkami bo te bez usterek po prostu grzech sprzedawac.
    Trzeba tez dodac ze w kazdym aucie wraz ze zuzyciem pojawiaja sie usterki, tylko ze ogloszen dotyczacych 760 jest kilka, a tych dotyczacych 730, 745 jest kilkadziesiat lub wiecej.

  5. #25
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez andyp Zobacz posta
    Zanim kupiłem swoją BMW, przeglądałem akcje serwisowe nie było nic takiego! Nie wiem skąd wziąłeś tą informację?
    Jak już gdzieś pisałem, znam trzech właścicieli 760 w moim regionie, wszyscy mają najechane ponad 200k km i nie
    było żadnych problemów z motorem. Może po prostu u niektórych właścicieli wychodziło niezrozumienie do czego
    taki silnik służy?!
    Nie bylo na to akcji servisowych - gwoli scislosci wymieniali ludziom silnik na zasadach rekojmi.
    Jestem tez na innych forach BMW i przykladowo na 3 uzytkownikow 760i (od nowosci) kazdy z nich mial wymieniony silnik.
    Sprawdz historie servisowa swojego auta - wtedy bedziesz dokladnie wiedzial co i jak, bo bardzo mozliwe ze na drugim silniku juz smigasz ;)
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    358
    BMW
    ex e38 750 [m73n] 2000r.
    Skąd
    Hessen/DE
    Cytat Zamieszczone przez andyp Zobacz posta
    Dlatego zmartwiła mnie dzisiejsza aukcja :

    http://allegro.pl/show_item.php?item=1974574502
    Z tego co pamiętam, to obecny właściciel zapłacił za nią coś ok. 13tyś. Chyba z 6 miesięcy temu i już się nacieszył.
    Nikt nie powie tak ni z gruchy ni z pietruchy ile może byc warte to auto, którym przyjechał do Ciebie kupiec. Tak jak już wcześniej było napisane: 12-40tyś, w zależności od stanu, wyposażenia, koloru i kupca który chce kupic takie cudo. Najwyższe ceny mają czarne z czarnym środkiem i takie najłatwiej sprzedac. Najdłużej sprzedają się z siwym środkiem albo jasne kolory nadwozia z siwym środkiem. Najtrudniej sprzedac w niebieskim kolorze. Stąd też różnica w cenach. Jeżeli jest książka serwisowa uczciwie prowadzona do końca, to też cena jest wyższa w porównaniu z autem gdzie książka jest ale ostatni wpis sprzed 5-u lat, a teraz nagle wpis z pieczątką jakiegoś garażowego warsztatu. Gdy książki nie ma, to nie ma co oglądac i ceny są 12tyś. Trzeba zobaczyc na żywo to cudo którym do Ciebie przyjechał i wtedy można radzic.
    Pozdrawiam.
    monster_pl

  7. #27
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez monster_pl Zobacz posta
    Gdy książki nie ma, to nie ma co oglądac i ceny są 12tyś.
    Te aukcje są tylko dla kolekcjonerów lub dla antykwariatów ..... :D Książka książką ,kolor kolorem najważniejszy jest stan techniczny i to wszystko w temacie.Do mnie nie przemawia czy jakiś kolor lub kombinacja ze środkiem ma większą lub mniejszą "sprzedawalność" .....
    Taki kpl można sobie kupić na poprawę humoru przed świętami
    Ostatnio edytowane przez Anatol ; 13-12-2011 o 21:12

  8. #28
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    43
    BMW
    E65 750Li
    Skąd
    Koszalin
    Cytat Zamieszczone przez BOSS Zobacz posta
    Nie bylo na to akcji servisowych - gwoli scislosci wymieniali ludziom silnik na zasadach rekojmi.
    Jestem tez na innych forach BMW i przykladowo na 3 uzytkownikow 760i (od nowosci) kazdy z nich mial wymieniony silnik.
    Sprawdz historie servisowa swojego auta - wtedy bedziesz dokladnie wiedzial co i jak, bo bardzo mozliwe ze na drugim silniku juz smigasz ;)
    Sprawdzałem, zanim kupiłem - nie był wymieniany. Ja też siedzę na paru forach, może bardziej technicznych, aniżeli fanowskich
    jak to i naprawdę na kilkudziesięciu znanych użytkowników 760, jest dwóch, którzy mieli zepsute pompy wysokiego ciśnienia,
    które to są problemem. Natomiast skąd te uszkodzenia pomp - trzeba zrozumieć zasadę działania - podobną do CR, a samego
    wtrysku do FSI, żeby zrozumieć skąd te problemy. Tak czy siak, ja się cieszę, że u mnie żadne problemy nie występowały i nie
    występują.

  9. #29
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,252
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Marek, to jest chyba auto Trola... Katowane, męczone, obniżane i rozkręcane powielokroć. Kupuone chyba po zobaczeniu zdjęć, które można znaleźć w necie, i które sam chętnie bym przytoczył, ale telefon nie pozwala... :-/



    ~wysłane poprzez Tapatalk

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik Awatar Saillupus
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,473
    BMW
    e65 760i 2003r , X5 4.6iS 2002r
    Skąd
    Szczecin
    Blog
    6
    Co do kolorów to zależy od klienta
    ja bym nerkę oddał za granatową z beżowym środkiem :p
    było e38 730d 1999r, e38 750i 2000r, e53 4.4i 2001r, e46 330Ci 2001r

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •