Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 88

Wątek: Moja smutna historia z Bmw 750i E32.

  1. #11
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez prezE32s Zobacz posta
    Silniki 4.2 z Audi to jedne z najlepiej znoszące LPG na rynku. Auto jest bez wypadkowe (byłem z właścielem w Aso) myślę, że jeśli będę miał dobry egzemplarz to będę mniej dokładał jak do E32.
    I tego Ci kolego szczerze życze bo auto ma cieszyć a nie sprawiać bólu i strachu

    Napisałem co i jak z Audi abyś miał tylko pełny obraz na ta kwestie i przeanalizował za i przeciw
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    myślę, że dobrym rozwiązaniem będzie (o ile tego już nie uczyniłeś) poczytanie na forach Audi o tym modelu i silniku. Mimo wszystko smutna historia no ale w końcu do V12 a jak wiadomo tanie w utrzymaniu nie jest, o czym przekonał się nie jeden.

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    171
    BMW
    e32 750i
    Skąd
    Grudziądz
    Blog
    1
    szkoda ze odchodzisz od bmw ;( ja niestety albo stety od bawarek odejsc nie mogę bo jak już jezdze innymi autami to wszystko mnie w nich irytuje i przeszkadza chociaz sa nowsze i lepsze to zawsze musze miec bmw moze mi to minie bo miałem nie raz okazje nabyc nowsze zdrowsze auto a zawsze wybierałem bmw tylni napęd i ten dzwięk i komfort no nie ma co gdybać

    sam mam v12 wiem ze troche trzeba wsadzic kasy i serca ale myślę ze moje autko cieszy się ze do mnie trafiło i odwzajemnia mi to co dla niego robie niesamowitymi wrażeniami z jazdy

    w moim e30 tez dużo pracy ale też sie nie poddam zrobie na lale i oddam w dobre ręce aż dojdę do swojego celu życiowego czyli Mpowera ale prawdziwego nie m40 z naklejką ;)

    co do audi to chciałem kupić audi a8 w12 bo kocham mocne i duze silniki i lubie miec autko z samej góry tabeli o czym świadczy moje 750i i 325i
    jednak nie potrafiłem przeżyć że to nie będzie bmw więc wolałem kupić e32 i kase którą zaoszczędziłem przeznaczyć na dopieszczenie i ulepszenie

    mam nadzieje że tobie będzie się podobała jazda audi i nie będziesz żałował ;)
    przemyśl czy może zamiast a8 nie lepiej kupić s8 jezdziłem i było przyjemnie

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    489
    BMW
    745 e65
    Skąd
    janów lub
    a nie myślałeś nad merc w 140

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Merc W 140 to strychlina do tego brzydka lepiej już pomyśleć o W220
    Ja niedługo kupie sobie w220 L :P Bo bardzo mi sie to podoba

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    Miałem okazje w sobotę przejechać się z właścicielem A8 i powiem Wam, że baaaardzo mnie te auto intryguje i ciekawi. Na forum audi jestem już zalogowany, koledzy doradzają w zakupie itd. Na 7er, napewno też będę wchodził bo co nieco o silnikach w bmw wiem i będę starał się pomóc. W140 z wyglądu to jak dla mnie troszkę już komuna, według mnie wygląda starzej od E32.

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    128
    BMW
    E38 750i 1995
    Skąd
    Piaseczno
    Ja bym się tak łatwo nie poddał. W moim E38 tydzień po kupnie padł silnik więc wymieniłem. Teraz przy nowym silniku trzeba będzie wymienić uszczelki pod kolektorami bo syczy. No i się zapowietrza więc nie wiadomo czy jeszcze jedna wymiana silnika mnie nie czeka, ale nawet to mnie nie odstraszy, bo nie da się nie kochać tego samochodu.... nawet jak pożera więcej pieniędzy niż kobieta hehe

    =// Bardzo Modny Wózek \\=

  8. #18
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Jeśli merc to w123 (miałem) w124 w202 w210( miałem) i W220 Te mi sie podobają no i pierwsza eSka ale zapomniałem jaki tam symbol to ma

  9. #19
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Kupuj Audi - będziesz zadowolony :D
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  10. #20
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    A8 bardzo ładne auto, szczególnie już polifotwe :)

    Szkoda że e32 tak Cie pokrzywdziło, ja też już miałem momenty zwątpienia ale na szczęście przeszło.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •