Witam Wszystkich Serdecznie
Na imię mam Piotr i pochodzę z Pruszkowa.

Od kiedy zrobiłem prawo jazdy (czyli od ponad 6 lat) przemieszczałem się samochodami brata, siostry albo kolegów. Bardzo długo zastanawiałem się nad kupnem własnego samochodu. Własny samochód to ciągłe wydatki na utrzymanie w należytym stanie oraz cena paliwa skutecznie odstraszała mnie od zakupu własnych 4 kółek.

Na początku szukałem mercedesa SEC'a 560 ale po obejrzeniu wielu egzemplarzy doszedłem do wniosku że to nie jest samochód na moją kieszeń.

Od 1,5 roku za namową kolegi zacząłem szukać bmw. Poszukiwania zacząłem od E46 coupe przechodząc przez serie 5 i kończąc na 7er ;)!!.
Wymarzonej siódemki szukałem równo rok do wczoraj. To było 7 bmw z serii siedem jakie oglądałem. Dla czystej ciekawości obejrzałem egzemplarz z 1995 roku który kosztował 14 tyś zł i egzemplarz z roku 2001 w pełnej opcji za 36 tyś zł.
Przy wyborze samochodu największy problem sprawiło mi wybór odpowiedniej jednostki napędowej.
Na samym początku chciałem mieć 3.0D ale po niedawnych zapowiedziach podwyżki cen ropy zapragnąłem mieć 4.4 V8.

Trafiło mi się 730d z 2001 roku w pełnej opcji za niecałe 25 tyś zł. i przebiegiem 226 tyś km.

Podczas oględzin samochodu byłem zszokowany stanem (myślałem że to będzie kolejny styrany samochód). Jak go zobaczyłem i się przejechałem to wiedziałem że to jest to czego szukałem przez tyle czasu.

Link do ogłoszenia. http://moto.allegro.pl/ostatnia-tak-...964921421.html

Samochód pod względem mechanicznym jest w 100% sprawny i zachowany w doskonałej kondycji.


Mam do was pytanie.
Gdzie mogę znaleźć/kupić maty grzewcze (najlepiej z masażem) do foteli i tylnej kanapy ??

Pozdrawiam
MaxDamage ;)!!