Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: [ elektryka] Podnoszenie klapy

  1. #11
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    zauważyłem dzis że troszkę cieknie mi lewy siłownik w elektrycznej klapie.numer jego to chyba 51248236506. czy on jest naprawialny czyli uszczelnialny czy tylko wymiana?a jesli uszczelnic to jaki zaklad byście polecili. Moze byc okolice łodzi , wawy, olsztyna, i moje czyli mława ciechanow.
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar pan.boczek
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    231
    BMW
    MINI COOPER S
    Skąd
    Bruksela
    Cytat Zamieszczone przez wiku
    zauważyłem dzis że troszkę cieknie mi lewy siłownik w elektrycznej klapie.numer jego to chyba 51248236506. czy on jest naprawialny czyli uszczelnialny czy tylko wymiana?a jesli uszczelnic to jaki zaklad byście polecili. Moze byc okolice łodzi , wawy, olsztyna, i moje czyli mława ciechanow.
    dolaczam sie do pytania. moj silownik cieknie. nowy kosztuje jakies chore pieniadze.
    czy da sie go regenerowac? jesli tak to gdzie?
    myslicie, ze np. tu mozna z tym uderzyc?
    http://www.hydrogutex.pl/

    klapa dziala mi w ten spodob, ze na wylaczonym silniku sie nie unosi i musze sie z nia silowac,
    natomiast gdy silnik pracuje, klapa chodzi jak nalezy. myslicie, ze powodem moze byc niski poziom oleju w ukladzie?

  3. #13
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    oleju możesz dolac jesli nie masz stanu. Ja bede ten siłownik robił u jednego goscia w ciechanowie, ale powiedział mi że dopiero po wakacjach bo na razie zawalony jest robotą. byłem u niego, obejrzał i stwiedził że nie powinno być problemu. On zajmuje sie uszczelnianiem maglownic także zna sie na tych rzeczach.
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  4. #14
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    No a cena faktycznie chora, prawie 2000 zł siłownik razem z przewodami.
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar pan.boczek
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    231
    BMW
    MINI COOPER S
    Skąd
    Bruksela
    Cytat Zamieszczone przez wiku
    oleju możesz dolac jesli nie masz stanu. Ja bede ten siłownik robił u jednego goscia w ciechanowie, ale powiedział mi że dopiero po wakacjach bo na razie zawalony jest robotą. byłem u niego, obejrzał i stwiedził że nie powinno być problemu. On zajmuje sie uszczelnianiem maglownic także zna sie na tych rzeczach.
    ale wlasnie nie wiem czy mam za niski stan. zagladalem do pompy, ale trudno bylo dojrzec jaki jest stan.
    poza tym nie wiem czy jest sens kupowac zestaw naprawczy i dolewac oleju,
    skoro silownik jest do niczego. przy wymianie i tak trzeba bedzie znow zalewac olejem.
    Wiku, a co sadzisz o tym, ze klapa u mnie dziala tylko przy wlaczonym silniku?
    mozna z tego wysunac jakies wnioski co do stanu ukladu podnoszenia klapy?

    Wiku, jestes z Mławy. widziales to:
    http://szczegoly.pkt.pl/kadex_napraw...39adca71c.html

  6. #16
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    Widać z lewej strony tej pompy plastikowy zbiorniczek a w nim olej. przy otwartej klapie powinno go być tak myślę jakieś 3/4 pojemności. A o tym gościu nie wiedziałem. Musze podjechać i sprawdzić.
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar pan.boczek
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    231
    BMW
    MINI COOPER S
    Skąd
    Bruksela
    ktory to ten zbiorniczek? (zalaczam obrazek z RealOEM - mam nadzieje, ze link zadziala)

  8. #18
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    35
    Witam a u mnie nie ma takiego bajeru co potzreba do zrobienia tego? Pozdro :(
    BMW 740 4,4 M62 IL - FJORDGRAU METALIC
    www.bmwpasja.pl :)

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    155
    BMW
    Escalade 6.2 409 PS, BMW 535d 2006r BMW 730d 2005r
    Skąd
    zachód
    Nie mogę nic otworzyć. :-( Żadnych załączników. U mnie jest dodatkowo tak ze jak zapale wóz to po pewnym czasie na wyświetlaczu pokazuje się komunikat otwartej klapy. Więc musże stanąc i ja zamknąć. Otwiera się samoczynnie. Ale jak już zamkne ja to już jest Ok. Nie jest tak zawsze ale bladz się czasami bez powodu otwiera. jakies sugestię chłopy??? Dzieki
    Ostatnio edytowane przez bugiat ; 21-12-2015 o 07:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •