Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42

Wątek: Ostrzeżenie jak nie robić interesów na forum na przykładzie "brunoz"

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dawid7er
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    684
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Bełchatów
    Blog
    5
    Dzuda, był u mnie nie raz, pisaliśmy dużo o autach, dłubaliśmy razem w garażu i jak doszło do zapłaty to najpierw odwlekał że niby nie ma i takie ta, ok mówę, spoko, nie masz, oddasz później. ale mijał jeden miesiąc, drugi, trzeci a kasy nie ma, co więcej kontaktu też nie ma. Powiem ci tylko że nie tylko ja miałem taki problem z nim, miała go conajmniej jeszcze jedna osoba ale to jak będzie chciała to się sama ujawni

  2. #12
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Cytat Zamieszczone przez Hubertus7er Zobacz posta
    Podobnie było z byłym forumowiczem Neufem
    Coś Ci się kompletnie pomieszało !!! To kolega Neuf ukamienował :)
    Gra muzyka

  3. #13
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,263
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Od siebie dodać mogę, że rozmowę Marka i Brunoza na spocie we Wro słyszałem osobiście i potwierdzam to co napisał Marek. Brunoz nie pokazał się na forum od niemalże dwóch miesięcy, więc nie liczyłbym na to, że się tu do czegokolwiek ustosunkuje, choć chciałbym zostać w tej materii mile zaskoczony.

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    Ja jestem również naocznym świadkiem :) widziałem jak chłopaki montowali przepływkę, a później patrzyli na inpie czy działa. Przepływka działała :)

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar Roobs
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    1,433
    BMW
    E65 740D, E71- X6
    Skąd
    Wrocław
    Do mnie kompletne nie dociera jak można robić "przewrotki" za 100-parę zł :/

  6. #16
    Konto zablokowane
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    513
    Skąd
    Wyszkow/Oslo
    Cytat Zamieszczone przez Roobs Zobacz posta
    Do mnie kompletne nie dociera jak można robić "przewrotki" za 100-parę zł :/
    Nie ważne czy to 100 zł czy 10 zł,człowiek z zasadami i honorem takich rzeczy nie robi,brak na to słów co dzieję się w naszym społeczeństwie.

  7. #17
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Potraktujmy to jako przestroge ...

    Mariusz podsunal niezly pomysl- mysle, ze sprawdziloby sie to w praktyce
    Ostatnio edytowane przez sennapowieka ; 10-12-2011 o 15:43
    Pewność na każdym kilometrze ...

  8. #18
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    i
    Cytat Zamieszczone przez Dawid7er Zobacz posta
    Dzuda, był u mnie nie raz, pisaliśmy dużo o autach, dłubaliśmy razem w garażu i jak doszło do zapłaty to najpierw odwlekał że niby nie ma i takie ta, ok mówię, spoko, nie masz, oddasz później. ale mijał jeden miesiąc, drugi, trzeci a kasy nie ma, co więcej kontaktu też nie ma. Powiem ci tylko że nie tylko ja miałem taki problem z nim, miała go co najmniej jeszcze jedna osoba ale to jak będzie chciała to się sama ujawni
    Ujawniam się sprzedałem andrzejowi69 motocykl znaliśmy się bywał w moim domu dość często ok nie ma kasy spoko ,reszta w następnym miesiącu . z tego co wiem z pewnych powodów sprzedała go dalej mi winien jeszcze 100 zł przyjechał po dokumenty od niego ok dałem bo mówił ze sfinalizuje transakcje to zwrucił mi resztę zaległej kasy . No ale jak to życie uczy na słowach pozostało dzwoniłem do niego kilka krotnie i co NIC !
    Mój brat mieszka w łodzi i pewnego wieczora spotkał przypadkiem andrzeja gdzieś na mieście i tylko dzięki temu przypadkowi odebrał moje pieniądze.
    Wszystko wszystkim ale wałki na 100 zł no to idiotyzm dla mnie.

    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Co do andrzej69,znam go osobiście i szczerze to trochę mnie zaskoczyłeś takim obrotem sprawy,no nic.Może Ci odda te 150zl i jeszcze razem flache na zlocie zrobicie ;)
    wieżysz w cuda? 6Z LOT OGÓLNOPOLSKI dzięki Lonowi załtwiłem anrzejowi bilet na zlot nic nie płaciłem za to umówiliśmy się tak że andrzej stawia flache ... spytajcie się Leona czy pamięta jej smak... aż mi wstyd było. W sandomierzu powalczyłem z Leonem troche ale to za mało :D . w tym miejscu podziękowania dla Leona za pomoc pewnej nocy w warszawce :D

    Poza tym jestem na forum już pewien czas i nawet teraz robię kilka interesów z ludzmi (tym którym paczki jeszcze nie doszły wybaczcie skleroza) nie wiem jestem może jakoś taki że z założenia ufam ludzią może to błąd no ale jestem człowiekiem nie mam zamiaru nikogo oszukiwać jak mogę to pomogę.


    Przypomniało mi się andrzej69 czekam na zwrot moich wycieraczek i tylnych tarcz hamulcowych które ci pożyczyłem już spory czas temu
    Ostatnio edytowane przez jarek88 ; 10-12-2011 o 17:47

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dawid7er
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    684
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Bełchatów
    Blog
    5
    z tego co widzę to andrzej już tu nie zagląda od czasu założenia tematu

  10. #20
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    Cytat Zamieszczone przez Dawid7er Zobacz posta
    z tego co widzę to andrzej już tu nie zagląda od czasu założenia tematu
    a był wcześniej ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •