Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 72

Wątek: [e38] Black 7

  1. #61
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Silent
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    582
    BMW
    e38 740iL 1999r
    Skąd
    Będzin (Śląskie)
    Cytat Zamieszczone przez Wiktor
    ja mam 255 przód 285 tył i jest masakrycznie zamulony w porównaniu do 16tek 205 :P

    ale dopiero powyżej 200 to widać ;D
    Ale ty masz 750i to i tak musi iść nieźle :D
    ~3x Black 7er e38~

    ~e38~
    2010r - BMW 740iL (prod. 99r)

    ~EX e38~
    2008r - BMW 728i (prod. 99r)
    2007r - BMW 730i (prod. 94r)

  2. #62
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Silent
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    582
    BMW
    e38 740iL 1999r
    Skąd
    Będzin (Śląskie)
    Fotki z wczorajszej sesji :)
    ~3x Black 7er e38~

    ~e38~
    2010r - BMW 740iL (prod. 99r)

    ~EX e38~
    2008r - BMW 728i (prod. 99r)
    2007r - BMW 730i (prod. 94r)

  3. #63
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    śliczna buumka :)

    będziesz w Sulejowie ?

  4. #64
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Silent
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    582
    BMW
    e38 740iL 1999r
    Skąd
    Będzin (Śląskie)
    się zobaczy , a kiedy zlocik ? :)
    ~3x Black 7er e38~

    ~e38~
    2010r - BMW 740iL (prod. 99r)

    ~EX e38~
    2008r - BMW 728i (prod. 99r)
    2007r - BMW 730i (prod. 94r)

  5. #65
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Silent
    Cytat Zamieszczone przez Wiktor
    ja mam 255 przód 285 tył i jest masakrycznie zamulony w porównaniu do 16tek 205 :P

    ale dopiero powyżej 200 to widać ;D
    Ale ty masz 750i to i tak musi iść nieźle :D
    nieźle idzie każda 7er :) ja tylko stwierdzam fakt, że po założeniu takich opon odczułem naprawdę sporą różnicę przy dużych prędkościach :P

    Cytat Zamieszczone przez Silent
    a kiedy zlocik ? :)
    teraz to pojechałeś po bandzie ;D

    do zlotu zostały 4 dni i 4 minuty!!
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  6. #66
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Silent
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    582
    BMW
    e38 740iL 1999r
    Skąd
    Będzin (Śląskie)
    ups :x :D
    ~3x Black 7er e38~

    ~e38~
    2010r - BMW 740iL (prod. 99r)

    ~EX e38~
    2008r - BMW 728i (prod. 99r)
    2007r - BMW 730i (prod. 94r)

  7. #67
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    Cytat Zamieszczone przez Wiktor
    Cytat Zamieszczone przez Silent
    Cytat Zamieszczone przez Wiktor
    ja mam 255 przód 285 tył i jest masakrycznie zamulony w porównaniu do 16tek 205 :P

    ale dopiero powyżej 200 to widać ;D
    Ale ty masz 750i to i tak musi iść nieźle :D
    nieźle idzie każda 7er :) ja tylko stwierdzam fakt, że po założeniu takich opon odczułem naprawdę sporą różnicę przy dużych prędkościach :P

    Cytat Zamieszczone przez Silent
    a kiedy zlocik ? :)
    teraz to pojechałeś po bandzie ;D

    do zlotu zostały 4 dni i 4 minuty!!
    no to było straszne :D:D :foch: :foch: :foch:

  8. #68
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Silent
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    582
    BMW
    e38 740iL 1999r
    Skąd
    Będzin (Śląskie)
    postaram się wpaść na ten zlocik :)
    ~3x Black 7er e38~

    ~e38~
    2010r - BMW 740iL (prod. 99r)

    ~EX e38~
    2008r - BMW 728i (prod. 99r)
    2007r - BMW 730i (prod. 94r)

  9. #69
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Bądź przy McDonaldzie w Dąbrowie Górniczej w piątek o 13 to zabierzesz się z ekipą z Krk na zlot ;) szczegóły w odpowiednim wątku - http://forum.7er.pl/krakow-wyjazd-na...-vt7762,45.htm
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  10. #70
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Silent
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    582
    BMW
    e38 740iL 1999r
    Skąd
    Będzin (Śląskie)
    dzięki za info Wiktor ;)
    ~3x Black 7er e38~

    ~e38~
    2010r - BMW 740iL (prod. 99r)

    ~EX e38~
    2008r - BMW 728i (prod. 99r)
    2007r - BMW 730i (prod. 94r)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •