Ale ty masz 750i to i tak musi iść nieźle :DZamieszczone przez Wiktor
Ale ty masz 750i to i tak musi iść nieźle :DZamieszczone przez Wiktor
~3x Black 7er e38~
~e38~
2010r - BMW 740iL (prod. 99r)
~EX e38~
2008r - BMW 728i (prod. 99r)
2007r - BMW 730i (prod. 94r)
Fotki z wczorajszej sesji :)
~3x Black 7er e38~
~e38~
2010r - BMW 740iL (prod. 99r)
~EX e38~
2008r - BMW 728i (prod. 99r)
2007r - BMW 730i (prod. 94r)
śliczna buumka :)
będziesz w Sulejowie ?
się zobaczy , a kiedy zlocik ? :)
~3x Black 7er e38~
~e38~
2010r - BMW 740iL (prod. 99r)
~EX e38~
2008r - BMW 728i (prod. 99r)
2007r - BMW 730i (prod. 94r)
nieźle idzie każda 7er :) ja tylko stwierdzam fakt, że po założeniu takich opon odczułem naprawdę sporą różnicę przy dużych prędkościach :PZamieszczone przez Silent
teraz to pojechałeś po bandzie ;DZamieszczone przez Silent
do zlotu zostały 4 dni i 4 minuty!!
Pozdrawiam
Wiktor
Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.
ups :x :D
~3x Black 7er e38~
~e38~
2010r - BMW 740iL (prod. 99r)
~EX e38~
2008r - BMW 728i (prod. 99r)
2007r - BMW 730i (prod. 94r)
no to było straszne :D:D :foch: :foch: :foch:Zamieszczone przez Wiktor
postaram się wpaść na ten zlocik :)
~3x Black 7er e38~
~e38~
2010r - BMW 740iL (prod. 99r)
~EX e38~
2008r - BMW 728i (prod. 99r)
2007r - BMW 730i (prod. 94r)
Bądź przy McDonaldzie w Dąbrowie Górniczej w piątek o 13 to zabierzesz się z ekipą z Krk na zlot ;) szczegóły w odpowiednim wątku - http://forum.7er.pl/krakow-wyjazd-na...-vt7762,45.htm
Pozdrawiam
Wiktor
Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.
dzięki za info Wiktor ;)
~3x Black 7er e38~
~e38~
2010r - BMW 740iL (prod. 99r)
~EX e38~
2008r - BMW 728i (prod. 99r)
2007r - BMW 730i (prod. 94r)