Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Szukam bezpiecznika wiatraka klimatyzacji

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    224
    BMW
    740i 1999r
    Skąd
    Nowy Sącz

    Szukam bezpiecznika wiatraka klimatyzacji

    Szukam bezpiecznika odpowiadającego za wiatrak klimatyzacji - coś mam nie tak - na dworze zimno a wiatrak jak dla mnie cały czas chodzi na 2 biegu, nawet jak klimatyzacja (śnieżka), lub ogrzewanie jest wyłączone. Może być też jakaś kostka odłączająca go, tylko kwestia gdzie ona się znajduję. Mam wrażenie, że ten wiatrak niepotrzebnie zbija temp. płynu no i poza tym bardzo głośno chodzi co jest bardzo nieprzyjemne.

    Ktoś wie co może być przyczyną? Kiedyś po odpaleniu przez minutę chodził głośno na 3 biegu po wymianie termostatu na nowy problem znikł, czasem tylko przy odpaleniu zawyje ale to przez 3 sekundy a nie minutę czy dwie.

  2. #2
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,126
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Bezpiecznik masz w przedziale komputerow- duzy
    Sprawdz jaki masz wogole wiatrak- czy napewno jest 3pinowy (2 grube jeden cienki)
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    224
    BMW
    740i 1999r
    Skąd
    Nowy Sącz
    Boss mało jasno jak dla mnie piszesz. W przedziale komputeró znaczy gdzie? Pod maską od strony kierowcy w rogu tak?

    Jak sprawdzić ilu pinowy ?

    Co będzie lepsze, odpiąć kostkę (jeśli tak to gdzie) czy wyjąć bezpiecznik?

    Jeśli śnieżka nie jest włączona wiatrak powinnien nie chodzić? Jedynie gdyby silnik się przegrzewał - nie powinnien cały czas chodzić na 2 biegu?
    Co może być powodem takich obiawów.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •